menufamiliar

Men itibaren Malwala, Punjab, Hindistan itibaren Malwala, Punjab, Hindistan

Okuyucu Men itibaren Malwala, Punjab, Hindistan

Men itibaren Malwala, Punjab, Hindistan

menufamiliar

Ben teknik bir kız değilim - ama bu kitap her tür ağa gerçekten ilginç bir bakış - ve basamaklı güç kesintileri hakkında bilmek istediğinizden daha fazla şey öğrenin. Bloktaki en yeni metin değil, okunmaya değer.

menufamiliar

Roxy'nin bu sevimli öyküsünü ve son zamanlarda vefat eden büyükbabasını Hayalet olan büyükbabasını sevdim. Roxy, iki en iyi arkadaşı olan bir inek olan liseli bir kız. Roxy, okulunda karşılaştığı birkaç küçük kız hayaletine bazı sorunları çözme konusunda yardımcı olma arayışına girdi. Arkadaşları bu konuda hiçbir şey ifade etmiyor. Roxy'nin yeni arkadaşlarına yardım etmek ve eskisi ile uğraşmak için arayışını takip et. Sonu o kadar "vay bu geldiğini görmedim" dir.

menufamiliar

Sang-Son Pak, Tarot Cafè, vol. 5 (Tokyopop, 2004) Pak serisinin beşinci cildi, çoğunlukla, ülkeden kaçtığından beri aklından bloke ettiği hatıraların ardındaki gerçeği bulmak için yüzlerce yıl içinde ilk kez Pamela'ya geri döndüğü orta hikayesine odaklanıyor. Çerçeve çerçevesinin başlangıcı, Leanan Sidhe çizgisinin vol. 4, sona ermekte olan kısa süreliğine bize genç, istismara uğramış bir çocuk ile çocuğu babasından korumak isteyen ama çaresiz hisseden yaşlı (çok yaşlı) bir adam arasındaki arkadaşlığı anlatıyor. Ayrıca Pak'ın en yeni serisi Ark Angels'ın yirmi sayfalık bir önizlemesini de içeriyor. Serinin geri kalan bölümlerinde olduğu gibi, fena değil, ama çoğu kadınsı ve çok benzer görünen erkek karakterleri yapmada pek çok shojo yazarını etkileyen, bazen de onlara anlatmanın zor olduğu noktaya çok etki eden bir rahatsızlıktan çok çekiyor. arayla. ***

menufamiliar

Bir dizi kısa hikaye, Raffles - harika bir Kriketçi olan hırsız - ve arkadaşı Bunny hakkında sürekli bir anlatı anlattı. İlginç olanı hırsız bakış açısıyla anlatılmış olmaları.

menufamiliar

WW2'deki savaş deneyiminin kapsamı hakkında hiçbir fikrim yoktu - bu kitabı okuduktan sonra Band of Brothers'ı yeniden izledim.

menufamiliar

Bu kitap ilk birkaç bölüm için fevkalade yardımcı oldu ve sonra inanılmaz derecede sıkıcı ve sıkıcı bir şekilde yarıya indi. Zor olan diksiyon ya da kavramlar değil ... Bir bölümden sonraki bölüm boyunca atmaya başladığı zihinsel çabayı tarif edemiyorum. Tam olarak tespit edemem ama bir tahminde bulunmak zorunda kalsaydım, metni bir noktada tamamen terk eden estetik unsur olduğunu söyleyebilirim.

menufamiliar

The Help was an easy read - there's no way around that. Every direction Stockett took was obvious and non climatic. The author spreads character development too thin by narrating from three different perspectives and every time I was getting into one personality she switched it up to someone else, so I never really became too attached to any of the three. That being said, it wasn't a torturous undertaking; but instead of rushing out to see the movie in theaters, it'll probably just end up at the end of my Netflix queue.

menufamiliar

If you like the Food Network or ever had a secret desire to become a chef, I think you'll like this book. I read Anthony Bourdain's "Kitchen Confidential" about a year ago, and thought this was a great follow-up read. The two books give a great insight into the culture of restaurant kitchens. I personally felt this book was better written than "KC" (the author is a journalist while Bourdain is a chef who likes to write). Since it was from an outsider's perspective it provided something extra - both in Buford's ability to be a little more objective (or subjective in a different way) and to bring it to my level by seeing things for the first time himself. I also revelled in the descriptions of his Italian characters since I have this thing for Italy. The second half is not as fast as the first half. And I sometimes wondered how Mario Batali and some of the other characters feel about how they are portrayed in the book. But it's a wonderful mix of kitchen ethnography, tabloidal gossip about top chef's and restaurants, travelogue, and personal account of living out a dream. PS: Don't get me wrong - loved Kitchen Confidential and love Bourdain.