andreimihai08

Andrei Mihai Mihai itibaren Buwelikada, Kandy, Sri Lanka itibaren Buwelikada, Kandy, Sri Lanka

Okuyucu Andrei Mihai Mihai itibaren Buwelikada, Kandy, Sri Lanka

Andrei Mihai Mihai itibaren Buwelikada, Kandy, Sri Lanka

andreimihai08

Bu kitap, ana hikayeden bir saptırma görevi görür ve hikayedeki destekleyici karakterlerin arkasındaki gizemlere güzel detaylar verir. En iyi karakter masalı, şeytanın serseri bir genç gibi görünmesini sağlayan çok nefret dolu bir adam olan Killers Saint'nin doğumuna girer. Çizgi roman yazarının tanıtımı, Batı'da yaşayan ve ölüm meleğine dönüşen ve ölüm meleğine dönüşen ve ölüm meleğine dönüşen Saint of Killers'ın Saint of Killers'ı ile Preacher serisi boyunca dökülen Batı temasını kurmada harika bir iş çıkarıyor. Diğer karakterlerin hikayeleri öldürücülerin azizi kadar ilginç ya da tatmin edici değildi, bu da kitabı sonuna kadar biraz hayal kırıklığına uğrattı. Bununla birlikte, serinin geri kalanına devam etmem beni rayından çıkarmayacak. Preacher & Marvel's Civil War serisi, tek başına nerdy eşek çizgi roman mağazalarına geri döndü. Yeni komik günler için çarşamba günleri takılmaya başlarsam, tekrar 15 yaşına geri dönmem başka bir üzücü adım daha yakın olacaktır.

andreimihai08

Benim için biraz fazla iç karartıcı. "Bu zavallı kadın için başka neyin yanlış gidebileceğini" düşünmeye devam ettim.

andreimihai08

orijinal İtalyan versiyonu 'Petrosinella' üzerine çizim yapan muhteşem bir sanatsal yeniden anlatım

andreimihai08

Bu kitabı sonuna kadar keyif aldım. Sonra hayal kırıklığına uğradım. Sunny'yi sevdim ve kız kardeşi Rayne'ye dayanamadım. Rayne, Sunny'nin kendini bulduğu kötü durumdan habersiz görünüyordu. Sanırım Sunny, Rayne'nin her şeyden çok istediği şey olduğunda Sunny için üzülmek zor olurdu. Ama kız kardeşinin panik ve acısını hissetmek zorunda kaldı. Rayne, vampirin ne kadar kötü hissettiğiyle daha fazla ilgileniyordu. Bazı kısımlar aşırı kilolu vampir avcısı gibi saçma. Buffy'den falan radikal olarak farklı olduğunu anladım, ama vay be, aşırı kilolu mu? Aşırı kilolu bir insan, uyurken üzerine damlama gelmediği sürece bir vampiri öldürmez. Sadece aptalca. Bir başka çılgın katılım, tüm bu vampir bilgilerinin dünyadan gizli tutulması gerekiyordu, ancak vampirler Rayne'yi vampir olma yolculuğunun her detayı hakkında bir blog tutmaya teşvik etmişti. Ne? Yazar ve editörler bu küçük ayrıntıyı nasıl özleyebilirler? Bir blogun herkese açık olduğunu bilmiyorlar mı? Muhtemelen serinin geri kalanını okuyacağım, ancak bu kitabın sonunu reddettiğimden ve Rayne'i hiç sevmedim, çünkü satın aldığım kitapların geri kalanını okurken biraz olacak.

andreimihai08

Söylemeliyim ki, Wicked için bu takip (sağlam bir on yıl sonra yayınlandı!) Onun prequel'den bile daha iyi! Wicked gibi önemli sorular ortaya koyan harika bir hikaye - en önemlisi "Aile nedir?" Parlak.

andreimihai08

Bu kitabı seviyorum, seviyorum, seviyorum. Hayatımın farklı zamanlarında ya Meg, Jo, Hope ya da Amy olmak istedim. Annem 11 yaşımdayken okumamı önerdi ve liseyi bitirene kadar her yıl okudum. Bana verdiği en iyi hediyelerden biri olabilir! Terimden çok önce ilk "Girls Rock" kitabı popüler oldu.

andreimihai08

Onun şiirinin sadeliğinden gerçekten keyif aldım. Bu yüzden sık sık beni, garip yanları ve benzeri şeyleri alan dil, ama bu sefer konular buydu: buz, osuruklar, hayvanat bahçeleri. Her biri insanlık hakkında daha büyük - ama çok uzak olmayan - bir vahiye yol açar.

andreimihai08

Sophia is a witch and she tries to help a girl with her broken heart but ends up in Hex Hall, a place for those wayward Shifter, Witches, or Vamps. This series has such potential but it did remind me of the, Vampire Academy Series. In a good way. I can't wait to learn more about these new characters.

andreimihai08

It's been a long time since I've read this book. I don't really remember much. Might pick it up again to read.