karinacardenas

Karina Cardenas Cardenas itibaren Bejan, Romanya itibaren Bejan, Romanya

Okuyucu Karina Cardenas Cardenas itibaren Bejan, Romanya

Karina Cardenas Cardenas itibaren Bejan, Romanya

karinacardenas

"Aimee Leduc onu görmeden önce varlığını hissetti. Sanki bir zamanlar zarif olan salonda hayaletler yüzer gibi." Bu iki cümleyle yazar beni bağladı! "Marais'te Cinayet" te Cara Black, "Aimee Leduc Investigations" dizisinde kadın, özel araştırmacı Aimee Leduc, küstah, seksi ve son derece motive olmuş kahramanı okuyucuya tanıttı. "Marais'te Cinayet", okuyucuya uykusuz geceler getireceği garantili gergin, iyi yazılmış bir gerilim filmi. Yirminci yüzyılın sonlarında, Paris'in Yahudi mahallesinde bulunan Aimee, II.Dünya Savaşı Paris'in ve Nazi işgalinin dehşetinden kurtulan eski bir Yahudi kadının katilini takip edip Hitler'inkinden kaçan adaleti ortaya çıkarmaya çalışıyor ” nihai çözüm ", sadece kendi yatağında öldürülecek. Ve Aimee, yarım yüzyıl önce hayaletleri karıştırmak için hangi bedeli ödeyecek? "Marais'te Cinayet" mutlaka okunmalıdır. Söz veriyorum ... hayal kırıklığına uğramayacaksınız! Veronica Marie Lewis-Shaw 25 Mart 2011 St Louis, MO

karinacardenas

Bu kitabın ana karakteri Dorothy'dir. Evi aniden büyük kasırga tarafından gitti. Bu nedenle köpeği Toto ve Dorothy, Oz dünyasına düşüyorlar. Gerçek evlerine geri dönmek istiyorlar, bu nedenle ülkenin kralı Oz'dan evine nasıl döneceğini soruyor. Oz, Toto'nun geri dönmek için cadıyı yenmeleri gerektiğini söyledi. Dorothy ve Toto onu bulmak için bir yolculuğa çıkarlar ve yolda, cesur, korkuluk olmak isteyen, akıllı insan olmak isteyen ve insanların kalbi olmak isteyen bir oduncu olan bir aslanla tanışırlar. Hepsi birbirleriyle işbirliği yapmaya çalışırlar ve sonunda Dorothy ve Toto evlerine dönerler. Bu kitabın ana hikayesi. Bu kitabın çok ünlü bir kitap olduğunu biliyordum ve daha önce tittle'ı duymuştum. Ancak, hiç okumamıştım. Bu yüzden bu kitabı seçtim. Bu aslında komik bir hikaye çünkü Dorothy ve Toto seyahat ederken bir aslan, bir korkuluk ve oduncu ile tanışıyorlar. Bu beni komik yaptı çünkü bu karakter diğerine bağlı değil, ama hepsinin gerçekleşmesini istemek için bazı hayalleri var. Bu nedenle, bu kitabı okurken, bu kitabın temasının her tür yaratığın hayalleri olduğunu ve bunun için çabaladıklarında kesinlikle gerçekleşeceğini hissettim. Gerçekten zevk verebilir.

karinacardenas

Fallout, Ellen Hopkins Crank üçlemesini tamamladı. Crank, Kristina'nın hayatını değişen ilaçlara maruz kalmasını (babasına ziyaret emri verdiği bir mahkeme aracılığıyla) sunarken ve Glass, masum bir yaşamın uyuşturucu bağımlılığı yoluyla (birçok seviyede) nasıl zarar görebileceğini açıklarken, Fallout, Kristina'nın beş çocuğunun üçüne odaklanıyor o zamandan beri metamfetamin bağımlısı olmuştu. Romandaki çocuklarının her biri birbirlerinden ve annelerinden ayrı yaşamlar sürdürüyor. Ellen Hopkins'i kesinlikle sevmemin nedeni, hepimizin korktuğu konuları alma ve onları anlaşılabilir hale getirme yeteneğidir. İnsan psikolojisini gerçekten anlıyor ve duygu ve trajik yaşam olaylarıyla ilişkisini nasıl aktardığı konusunda yetenekli. http: //www.youtube.com/watch? v = dCu5t6 ... Maalesef, Kristina kendi kızının kurgusal bir versiyonu olduğu ve Fallout torunlarına kurgusal olduğu için samimi olduğu bir konu.

karinacardenas

OHMAGAWD, Ölümsüz Beloved, başka bir destansı aşk hikayesi / aksiyon dolu kitaba karıştığım için kalbimi çaldı (kitaplar son zamanlarda yapıyor gibi görünüyor). Ölümsüz Sevgili, Nastasya'nın (aka Nasty) hikayesini ve son yüz yıldır parti kız yaşam tarzını yaşamaktan nasıl yorulduğunu anlatıyor. Ölümsüz Sevgili, Ölümsüzler ve birkaç yıl boyunca nasıl ızgaraya / ızgaradan çıktıklarına dair bir hikaye. Her neyse Nasty, aptal bir parti kızı olmaktan bıktı, bu yüzden Ölümsüz rehabilitasyona gidiyor. Massachusetts'te. Dış bağlantı olmadan. Rehab, en iyi ha? Ama en iyi yanı, Nasty her zaman şikayet ediyor ama o gitmeyecek. Oh ve Reyn, dostum, Ortadoğulu adamlar SICAK (Jace dahil, Jace uluslararası değil, ama hala sıcak) Dimitri ve Adrian ve Reyn Made. Benim. Yıl. Reyn kanlı (hepsi değil mi?) Ve çok uzak ama çok sıcak. Oh ve o _________________. Nehir Yoda gibiydi, yemin ederim !!!!! Çok sakin ama bilgi dolu. O, Yoda'nın enkarnasyonu ya da Yoda'nın atası ... Nell, bir PITA ya da acıydı ..., Reyn'a yapışmıştı ve Nasty'yi küçümsedi. Onu iyi buldum (DEĞİL!). Sonuçta, Cate Tiernan, Ölümsüz sevgili'de fantastik bir kitap / evren yarattı.

karinacardenas

büyük vejetaryen yemek tarifleri