mooradblil72fe

Mourad Blil Blil itibaren 287 93 Ekön, İsveç itibaren 287 93 Ekön, İsveç

Okuyucu Mourad Blil Blil itibaren 287 93 Ekön, İsveç

Mourad Blil Blil itibaren 287 93 Ekön, İsveç

mooradblil72fe

Bu kitap muhteşemdi. Yazar ilkini yazdıktan sonra çok şey öğrendi.

mooradblil72fe

Kahramanlık, ilham verici ve şimdi paha biçilmez, sevgili Jane'i arketipleri planlamanın çokluğundaki en güzel olarak karşılıyoruz.

mooradblil72fe

Sadece çok alaycı ve 5 yıldızlı eleştirilerden uzaklaştığımı düşündüğümde, yılın en sevdiğim kitabının Shawn Carter tarafından yazılacağını düşündüğümde, bunu açtım. Kız kardeşim Noel için bana verdi ve okumam uzun sürdü, ama sadece aklım başka bir yerde olduğu için. Genellikle kısa öykülerden uzak dururum çünkü her zaman kendime dişlerimi batırmak için daha fazla şeye ihtiyacım olduğunu söylüyorum, ama bu bana yanlış geldi. Aşk, kayıp, ebeveynler, kolej, deliler, romantizm, öfke, korku, hepsi burada. Son "romanla" çok hareketliydi. Namesake için koşmayacağım, ama Lahiri ile yaşlanmak ve buradan yazdığı her şeyi okumak için sabırsızlanıyorum.

mooradblil72fe

Bu bazı ilginç fikirler içeriyordu ... hayatımızın ne kadarını kendimiz için tasarlayabiliriz ve ne kadar şans / şansa bağlıdır? Hikaye ve iki ana karakter ilginç olmasına rağmen, hayatlarında olayların nasıl olabileceği konusunda farklı olasılıkların sunulma şeklinden sıkıldım ... Sadece DID'nin ne olduğunu duymak istedim. Zekice bir fikirdi ama özellikle ikna edici bulmadım ve beni gerçek hikayeden uzaklaştırdı. Ben de sona erdi yolu ile etkilendim değildi, ama bunu vermek olmaz!

mooradblil72fe

Sonunda bitirebildiğim bir kitap. Bir hikaye yapmak için tamamen farklı bir konu.

mooradblil72fe

Horrible writing. Even more credit should go to the movie (especially Meryl Streep) for making this story even remotely interesting.