youssefbouhouch

Youssef BOUHOUCH BOUHOUCH itibaren Thuppuganapalli, Tamil Nadu 635119, Hindistan itibaren Thuppuganapalli, Tamil Nadu 635119, Hindistan

Okuyucu Youssef BOUHOUCH BOUHOUCH itibaren Thuppuganapalli, Tamil Nadu 635119, Hindistan

Youssef BOUHOUCH BOUHOUCH itibaren Thuppuganapalli, Tamil Nadu 635119, Hindistan

youssefbouhouch

İlginç bir gerçek olarak, Madison County ve ünlü köprüler evimden yaklaşık 15 dakika uzaklıktadır. Filmin ne zaman çekildiğini hatırlıyorum ve bu oldukça heyecan vericiydi! (Iowa çok fazla film almıyor, bu film ve Düşler Alanı düşünebildiğim tek film, bu yüzden burada çekilen bir film bizim için büyük bir haber!)

youssefbouhouch

Sevdim, sevdim, bu kitabı SEVDİ! Dizideki bir sonrakini okumak için çok heyecanlıyım. Amelia mezar restoratörüdür ve restore etmek için işe alındığı mezarlıkta bir ceset bulunduğunda güvenliğini tehdit eden hayaletler görür. Cinayeti araştıran esrarengiz polis Devlin'e girin. Kendine ait birkaç hayaleti var, ancak Amelia ya da Devlin, onları bir araya getirmeye ve her ikisine de neler olduğunu sorgulamaya devam eden cazibe ile savaşamaz ve başka bir dünya etkisi tarafından mı ortaya çıkarılır?

youssefbouhouch

zihnimi aldığım iyilik için minnettar olmak isteyen hikayelerin bir derlemesi

youssefbouhouch

Şunu söylemeliyim ki, C. S. Lewis okumak söz konusu olduğunda, kurgusal olmamasından kurgudan biraz daha fazla keyif alıyorum. Stil açısından en azından. Her ikisi de ilginç, ama kurgusunun bana her zaman garip bir tarzı var. Bunun tam olarak neden olduğunu söyleyemedim. Buna bakılmaksızın, Yüzlerimiz Var olana kadar rötuş mitlerinin favorileri var. Eros ve Psyche'nin hikayesinin, Güzellik ve Canavar gibi hikayelerin öncüsü olduğu düşünülmektedir (bu nedenle, Opera'nın Hayaleti, vb.). Ne kadar doğru, bilmiyorum. Sayısız kültüre bakabileceğimizi ve benzer konularla ilgili benzer hikayeler bulabileceğimizi hayal edebiliyorum. Gerçek ne olursa olsun, hala ve ilginç bir hikaye. Evet, C.S. Lewis olduğu için, Mesih'le ilgili iyi bir fikir vardır. Ama dürüst olmak gerekirse, bunun hiçbir şeye engel olmadığını düşünmüyorum. Herhangi birimiz, yapmadığımız bir şeye inanan arkadaşlarımız veya ailenizle nasıl başa çıkıyoruz? Bence bu muhtemelen hikaye. Ya onu kabul edebilir ve farklılığa saygı gösterebilir, ya da alay edebiliriz ve böylece onların inançları için. İnanç ve inanç çok kişisel şeyler olduğundan, bir yolun diğerinden daha iyi olduğunu söyleyemem. Sadece ne yapacağımı ve ne yaptığımı biliyorum ve hayatımın bu noktasında oldukça farklılar. Yine de, hikayenin güzel hazırlanmış olduğunu düşünüyorum. Kıskançlık, anlayışsızlık, inancın insanlar için ne anlama geldiği ve nasıl ortaya çıkabileceği ile çok iyi ilgilenir. Mücadele ve öfke ve aşkın ne olduğunu ve aşkın ne olduğunu düşünebileceğini gösterir. Doğru olanı yapmak ve bazen kendimize söylediğimiz şey olabilir. Bizi harekete geçiren şey ve gerekçelendirmede kendimize fısıldadığımız yalanlar. İnsan olmanın ne anlama geldiğini ve insan başarısızlıklarının yanı sıra harikalar hakkında harika bir okuma.

youssefbouhouch

da vinci nakavt.

youssefbouhouch

Book 4 of the Theodosia series... as usual, an enjoyable read. This book really expands the possibilities of this series.

youssefbouhouch

This book is great for many reasons. First of all, the pictures are beautiful and they are pop-up pictures in the most amazing way I have ever seen. We follow Strega Nona as she describes the ingredients to a happy life, such as love and family. The message is wonderful and teaches us that the most important things cannot be bought.