elmotassim

El Motassim Aziz Motassim Aziz itibaren Tibri, Haryana 133204, Hindistan itibaren Tibri, Haryana 133204, Hindistan

Okuyucu El Motassim Aziz Motassim Aziz itibaren Tibri, Haryana 133204, Hindistan

El Motassim Aziz Motassim Aziz itibaren Tibri, Haryana 133204, Hindistan

elmotassim

"Tanrı bir Kantçı olsaydı, Ona en saf ve en iyi güdülerden gelene kadar bize sahip olmayacak olan, kim kurtarabilirdi?"

elmotassim

Bu genç romantikler için güzel bir kısa hikaye, ama aynı zamanda entrika ve macera var. Oregon ormanlarında bulunan, neredeyse yüzünüzdeki sisi hissedebilir ve çamların kokusunu alabilirsiniz.

elmotassim

Bu kitap en başından beri beni emdi. Okumayı durduramadım! Ana karakterin cesareti ve azmi Mary Ingles'e hayran kaldım. Bu, her zaman benimle kalacak bir hikaye, özellikle de gerçek bir hikayeye dayandığı için.

elmotassim

Ben bu türün bir hayranıyım ve bir downswing olduğu gerçeğini ağıt. Muhtemelen Amerika şu anda savaşta olduğu için. Jack Silkstone bu türü iyi yazıyor. Sayfadan fırlayan bir özgünlük var. Düzyazı sıkı ve açıklamalar abartılı değil, sadece sahneye koymak ve aksiyona devam etmek için yeterli ve bu kısa filmde bol miktarda eylem var. Testosteron seviyesi yüksektir. Bu kitapta testosteron ile tüm Tour de France peleton'ını doldurabilirsiniz. Bunu beşe beş vermemi engelleyen sadece üç şey var. Birkaç yerde diyalog / tanımların biraz geri tonlanmış olabileceğini hissettim, biraz daha incelik daha iyi çalıştığında aşırı uzanıyor gibi hissettim. Ana karakterler biraz daha derinlik kullanabilirdi. Sonunda, dediğim gibi, bu türün hayranıyım, ama ben bile atılan bazı kısaltmaları aramak için Google'ı kovmak zorunda kaldım. Ben bu prequel takip edecek tam sürümünü okumak için sabırsızlanıyoruz.

elmotassim

Adamım, bu dizi beni bağladı! spoiler girmeden, bu cildin evrimini gerçekten sevdiğimi söylemeliyim. Bence bu çizgi her şeyi özetliyor, "Bir keresinde kıçımı tekmelemedim!" Gidilecek yol Harry!

elmotassim

I already knew a lot of FLW's life and work, so there wasn't much that was new or surprising in here. But even so, I enjoyed hearing A.L.Huxtable's analysis of Wright's personality and motivations, his relationships with the prominent women in his life (mother, mistresses) and the men too (Sullivan, Darwin D. Martin). Huxtable was respectfully even-handed in her historical approach and gave credit to several notable scholars who have come before her. Overall I really enjoyed this book, for her insight into his character, and also just because FLW's story is such a remarkable one. One the side, I really want to see this book made into a movie... I think people who are not aware of FLW's work and how he transformed American architecture would appreciate this history. AND it has all of the melodrama, panache, and suspense of any compelling story and all of it is (nearly) true (except for a lot of what FLW wrote himself!).