catmadeira

Cat Madeira Madeira itibaren Albemarle, NC 28002, Birleşik Devletler itibaren Albemarle, NC 28002, Birleşik Devletler

Okuyucu Cat Madeira Madeira itibaren Albemarle, NC 28002, Birleşik Devletler

Cat Madeira Madeira itibaren Albemarle, NC 28002, Birleşik Devletler

catmadeira

Serinin ilk kitabı gibi, ben de gerçekten hoşuma gitti. Bu dedi ki ... İnsanların aptallığı! Herkesin harekete geçmeden önce üstesinden gelinmesi ve üstesinden gelinmesi gereken şeylere sahip olması normaldir, ancak ana kahraman olan Isabel, işleri ele almanın - ya da daha doğru bir şekilde, onları kullanmaktan kaçındığı şekilde - beni gerçekten sinirlendirir! Hayatını ve ilgililerin hayatını (örneğin, kahraman), insanlara etiketler koyduğundan ve herkesin sadece aynı kategoriye gireceklerinden emin olacağından emin olması gerektiğinden daha da zorlaştırmaya devam etti. incit onu. Evet, anlıyoruz, insanlar size zarar verebilir. Ayrıca senin büyük bir kız olduğunu ve kimseye ihtiyacın olmadığını (riiiight!) Alıyoruz. Zaten bir velet gibi davranmayı bırakıp güvensizliklerini atlatıp cehenneme devam edecek misin? Rıhtımdan sonra, beni biraz rahatsız eden tek şey, yazarın bazı cümleleri tekrar tekrar tekrar etmesine devam etmesiydi. Birbirine çok yakın olmayabilirler ama kesinlikle oradaydılar ve tekrar etmekten hoşlanmıyorum. Ve bu tekrarların arasında Isabel'in düşünceleri ve bir velet gibi davranma nedenleri var, ama ben de onlardan çoktan bahsetmiştim. Bunun dışında, kitaptan ve karakterlerin kusurlu (açıkçası: P) ve az çok gerçekçi olmasından zevk aldım. Bir haftaki * gasp * 'ın şok döneminden sonra çiftin birbirlerine ümitsizce aşık oldukları hakkında yorum yapmayacağım (çünkü şimdi düşündüğümden daha az olabilirdi ...) o zamanlar farklı zamanlardı ve insanlar bu şekilde komikti - evlenmenin akıllarında ilk ve en önemli şey olduğu ve kadınların hepsinin kendi lükslerinin ve mutlak yaşam tarzlarına izin verecek kadar zengin olup olmadıklarına dair herhangi bir hataya karşı toleranslı olmaları yararsızlık. Juliana'nın öyküsünü okumak için sabırsızlanıyorum - onunla ilgilendiği aşk arasındaki farklar, sıkışmış Leighton Dükü, hikayelerini eğlenceli bir hale getirmeli.

catmadeira

bunu inceleyemiyorum. onu çok seviyorum

catmadeira

Bence Marilyn Monroe hakkında okumaya değer tek kitap.

catmadeira

Bu kitap hakkında çok hoşuma gitti. Ama son .... ehhhhhhhhh ... Goldman buharı tükendi ya da yazarın bloğu falan vardı. Keşke daha akıllıca bir şey düşünebilseydi. Kendine hoşgörüne döndü. Ama filmde okuduğuma sevindim.

catmadeira

2006 için booker ödülü sahibi sanırım. Kitabın ilk yarısını öyküyle nereye gittiğini anlamaya çalışarak geçirdim .... ikinci yarısı, Hindistan'ın / komşu siyasi çatışmaların / üçüncü dünya / sömürgeciliğin bir 'hikayeden' daha çok olduğunu fark etti. Bu farkındalık, kitabın içinden geçmeme yardımcı oldu, çünkü hikaye, 350 sayfa okumak istemenizi sağlayacak kadar ilgi çekici ya da ilginç değil. ABD'ye 'yasadışı' gelen göçmenler hakkında kendilerini kışkırtan bir düşünce çiziyor - burada kendilerini nasıl korudukları; ve anavatanlarına olan sürekli bağlantıları.

catmadeira

This is truly a treasury. The coolest social commentary comic strip ever.