hayleyjlarson

Hayley Larson Larson itibaren Дразды, Beyaz Rusya itibaren Дразды, Beyaz Rusya

Okuyucu Hayley Larson Larson itibaren Дразды, Beyaz Rusya

Hayley Larson Larson itibaren Дразды, Beyaz Rusya

hayleyjlarson

** spoiler uyarısı ** Başlangıç biraz kafa karıştırıcıydı. Ne okuduğumu anlamadım. Birkaç kez tekrar okumak zorunda kaldım, ama bir keresinde yazarın oradan harika olduğunu söylemeye çalıştığını anladım. Sonun biraz daha uzun sürmesini dilerdim. Yakında durduğunu ve yakalandıktan sonra ailenin hayatının nasıl olduğu konusunda daha fazla ayrıntı kullanabileceğimi hissettim.

hayleyjlarson

Bunu okudum, çünkü ben kontrol uzmanıyım ve geçenlerde New York'a ilham verici hayallerle taşındım, ama düşündüğüm gibi zevk almadım. Yazının benzersiz veya ustalık niteliklerini tanımıyorum, arsayı son derece ilginç bulmuyorum ve karakterler hiç de çekici değil. Sonuç olarak, Big City'nin Parlak Işıklar'ın belirli bir yer ve zaman hakkında bir şeyler özetlemesi olduğu sonucuna vardı. Sanırım bunun için okumaya değerdi.

hayleyjlarson

Bu kitap biraz yavaş ve kafa karıştırıcı bir şekilde başlıyor, ama asıl mesele bu. Bin gün kulede kilitli kalsaydın hayatın da sıkıcı olurdu. Bu yüzden onunla kal, tamamen beklemeye değer.

hayleyjlarson

Sevimli çocuk ve ergen şair

hayleyjlarson

Ernest Hemingway'in ilk karısı Hadley’in bakış açısından fantastik tarihi kurgu anlatımı. Hikayenin çoğu 1920'lerde Paris'te, bazıları da boğa güreşine aşık olduğu Pamplona'da gerçekleşir ve ardından The Sun Also Rises (Yazın Güneşi Yükselir) yazar. Onu seveceksin ve ondan biraz nefret edeceksin (çok güzel şeyler için çok şey söylerdim). Ayrıca Noel Plajı ve Sylvia Plajı'nı ve Kayıp Nesilleri okumak isteyeceksiniz.

hayleyjlarson

Aslında bu kitaba 4,5 yıldız veriyorum. SEVDİM, ama garip bir şekilde, "indirebildiğim" bir kitaptı. Okumam uzun sürmedi, geçmesi zor değildi, ama hepsini tek bir oturuşta okumadım. Kitap hakkında ... gerçekten güzel. Bir yazarın kelimelerle resim yapma yeteneğinden hiç bu kadar etkilendim. Okumak zor olmadan (ahem ... Dickens), Enger'in İngilizce dilini kullanması gerçekten sanatsaldı. Karakterler çok iyi ve mükemmel kusurlu idi. Kitap boyunca mucizeler yükseliyordu. Aile için korkunç bir kayıp olmasına rağmen, son olması gerektiği gibi oldu. Sadece güzel yay olmadan, güzel sarılmış olduğunu düşünüyorum. Genel olarak, bu sahip olmak istediğim bir kitap, ama tekrar okumadan önce biraz zaman alacak. Çok iyiydi ve evet, siz de okumalısınız!

hayleyjlarson

Sanırım bu, bu diziden okuduğum en uzun kitap, bu kötü bir şey. Hayır, bundan çok arsada büyük bir sürpriz oldu. Reign ve Declan'ın gore-y detayları ve duygusal sıkıntısı ve kargaşası. Kresley Cole, karakterleri arasındaki benzersiz, komik ve bağırsak avı yorumuyla beni şaşırttı. Denemeden bile hepsini nasıl karıştırabileceğini seviyorum. Karanlık Savaşçının Düşleri, Lore'in daha karanlık tarafıdır, deneyler ve işkence yapılması şaşırtıcı ve tekmeleyen bir kıvrımdı. Kresley Cole, Lore'in her yeni arsa, karakteri ve şehvetli dünyasıyla kendini daha fazla ayırıyor.

hayleyjlarson

Bu, tekrar tekrar okumaya çalıştığım, ancak hikayeye veya zamana ayıracak karakterlerle yeterince ilgilenemediğim kitaplardan biri.