eche

Eche Eche Eche itibaren Alur Dua Baru, Sei Lepan, Langkat Regency, North Sumatra, Endonezya itibaren Alur Dua Baru, Sei Lepan, Langkat Regency, North Sumatra, Endonezya

Okuyucu Eche Eche Eche itibaren Alur Dua Baru, Sei Lepan, Langkat Regency, North Sumatra, Endonezya

Eche Eche Eche itibaren Alur Dua Baru, Sei Lepan, Langkat Regency, North Sumatra, Endonezya

eche

3 yıldız bilim / tıbbi gerilim (türün ilk% 50'si). Büyük ölçüde Fransa'da 5 yıldızlı "küçük" bir karakter olan Afro-Fransız bir kadın dedektifi. Deli inek hastalığı ve insanlarda olası bir prion salgını. Y İncelememin tamamı için ScienceThrillers.com adresine bakın.

eche

Jennifer Weiner en sevdiğim yazarlardan biri. Muhtemelen şu anki olduğu için, bana yaşımda yakın ve ilgili şeyler hakkında yazıyor gibi görünüyor. Hikayelerinin hiçbiri dünyayı parçalamıyor ama hayat ve aile ile ilgili ve çoğu zaman esprili. Bu kitapta, bir dizi koşul aracılığıyla, eski en iyi arkadaşlar, arkadaşlıklarının ilk günlerini ve onları bugün bulundukları yere getiren yaşam deneyimlerini hatırladıkları için hem komik hem de üzgün bir macera için bir araya getirilir.

eche

A great deal of what can only be called swanning about characterizes this book, along with the rest of Bram's fiction -- this is, as one might imagine, both good and bad. Suffers from the weakness that plagues so much of queenly fiction -- its author can imagine nothing worse than growing old.