azot

Alexey Zotov Zotov itibaren Basin, Kebonarum, Klaten Regency, Central Java, Endonezya itibaren Basin, Kebonarum, Klaten Regency, Central Java, Endonezya

Okuyucu Alexey Zotov Zotov itibaren Basin, Kebonarum, Klaten Regency, Central Java, Endonezya

Alexey Zotov Zotov itibaren Basin, Kebonarum, Klaten Regency, Central Java, Endonezya

azot

Yorucu bir okuma.

azot

Almanca Başlık: Kriegsklingen Bu, kuzenin bir savaşçısı olan Logen Ninefinger'in hikayesi, Engizisyon Sand dan Glokta'nın eski bir parlak genç kılıç ustası, şimdi bir işkenceci olan Kaptan Jezal dan Luthar, boş ve kendine takıntılı bir asilzade, Magi'nin ilk Bayaz'ı, Northmen Kralı Collum West, bir ordu subayı, Ardee West kız kardeşi Ferro Maljinn ve daha fazlası ... Bu kitabın doğru bir özetini vermek zordur, "Birinci Yasa" nın bu ilk bölümünde birçok karakter tanıtılmıştır. -Seri ve gerçekten düşünürsem - çok önemli değil, hikayenin gelmesi için bir ayar. Ama hiç de sıkıcı değil - aksine! Kitabı çok kısa bir süre içinde okudum çünkü dünyayı kurtarmak için sadece Mayaz Bayaz tarafından bir araya getirilen gerçek "anti-kahramanlar" olan ilginç ana karakterler hakkında daha fazla bilgi edinmek istedim. Karakterler sadece iyi ya da kötü çizilir, arsa ilginçtir, yazı stili esprili ve karakterlere ve onların düşünce trenine ilişkin fikir sahibi olursunuz. Neredeyse her kahramanın kendi iyiliği vardır. diyerek, Logen´in "Bunlar hakkında gerçekçi olmalısın" ı çok sevdim. Sonuçta, olağanüstü bir fantastik kitap okumak istiyorsanız bu kitabı şiddetle tavsiye ederim! Serinin sonraki kitapları: "Asılmadan önce" ve "Kralların Son Argümanı" Yazarın web sitesi: http://www.joeabercrombie.com/

azot

Jim Stovall tarafından yazılan Ultimate serisindeki “Ultimate Journey” Kitabı Üç, Christian Audio tarafından sesli kitap formatında yayınlandı ve Christian Audio'da (http://christianaudio.com) yayınlandı ve Paul Michael tarafından anlatıldı. Jason Stevens, hem “Nihai Hediye” hem de “Nihai Yaşam” boyunca yaşamış ve büyükbabası Red Stevens tarafından özellikle deneyimlerden ve onun için yapılan videodan yaşam ve yaşamı hakkında biraz bilgi sahibi. Şimdi bu son macerada Jason ve yeni gelini Alexia'ya, Jason'ın büyükbabası Red Stevens'ın bir günlüğü veriliyor ve hayatları tekrar seçiliyor. Bu dizinin ilk iki kitabını okursanız, her birimizin aldığı on iki yolculuk olduğunu bilirsiniz ve Red'in günlüğü ve DVD'si genç çiftleri bu yolculukların her birine tekrar götürür. Her bölümde Jason, Alexia, Red ve Red's Chauffeur'dan bir şeyler var ve her birinin bize yaşam hakkında öğretecek yeni bir şeyi var. Önceki kitapların her birinde olduğu gibi, her kitapta bizimle birlikte almayı öğrenmemiz gereken taşlar vardır, çünkü bu kitaplar hem kurgu hem de benzetmeler birleştirilmiştir. Paul Michael'ın bu kitabın okuyucusu olduğunu söylemek haksızlıktır. Paul Michael yatıştırıcı sesini getiriyor ve sayfalarda yazılanları hayata geçirmeyi başarıyor. Bay Michael, her bir karaktere ustaca ve sanatsal bir şekilde farklı bükülmeler ve tonlamalar örter ve okuyucunun sesli bir kitap dinlemeyi bırakmasına ve hikayenin kendisinin bir parçası olmasına izin verir. Bay Michael, Bay Stovall'ın yazdıklarını gezerken anın hissini yaratma konusunda muhteşem bir iş çıkarıyor. Kişisel olarak, sadece okumak ve okumak istediğim tüm kitapları okumak için zamanım yok, böylece sesli kitaplar hayatımı daha kolay hale getiriyor. Kitabı arabada yanımda götürüp işe ya da mağazaya giderken oynayabilirim. İşe gidip gelmemizi, dünyamızı genişletmemize ve etrafımızda olup bitenler hakkında yeni bilgiler edinmemize izin verecek iyi Hıristiyan materyalleri ile doldurma yeteneğine ihtiyacımız var. Christian Audio bu ihtiyacı karşılar. Diğer yazarlar ve profesyoneller ile röportajları dinlemek isterseniz, lütfen www.kingdomhighlights.org adresine gidin. 24 saat kesintisiz, ticari ücretsiz Hıristiyan müzik dinlemek için lütfen internet radyo istasyonumuzu ziyaret edin www.kingdomairwaves.org Malzeme Bağlantısının Açıklaması: Bu sesli kitabı Christian Audio'dan ücretsiz olarak aldım. Olumlu bir inceleme yazmak için gerekli değildi. İfade ettiğim görüşler benim. Bunu Federal Ticaret Komisyonu'nun 16 CFR, Bölüm 255: “Reklamcılıkta Onayların ve Görüşlerin Kullanımına İlişkin Kılavuzlar” uyarınca açıklıyorum.

azot

NYC hakkında daha iyi "civciv yaktı"!

azot

It's very rare that I reread a book, but made an exception for this for my book group and enjoyed it just as much the second time through.

azot

A Michael Crichton-esque science thriller about nefarious genetic engineering of chimpanzees to make them super-intelligent. A little schlocky but it definitely kept me reading.

azot

This book contains strong characters and it moved from cover to cover. I enjoyed the action and the depths in the story line. It was also refreshing to have characters that were a little older since the content contained more adult material making everything that much more real. The book ended great with no cliff hanger but created an opening to a new 'adventure', so I am looking forward to book 2!