chrischarlesimagery

Chris Martin Martin itibaren 8281 Brezje pri Dovškem, Slovenya itibaren 8281 Brezje pri Dovškem, Slovenya

Okuyucu Chris Martin Martin itibaren 8281 Brezje pri Dovškem, Slovenya

Chris Martin Martin itibaren 8281 Brezje pri Dovškem, Slovenya

chrischarlesimagery

Bu kitabı neden seviyorum? -Çünkü bu kitap macera. Macera kitabını gerçekten seviyorum. En sevdiğim sahne Robin Hood ile düşmanla dövüşmek. Bundan sonra ne olacak? -Sanırım Robin Hood'un takipçileri tekrar zengin adamdan soyup yoksul insanlara yardım ediyor. Bunu tekrar tekrar yapıyorlar ..

chrischarlesimagery

Bu zor bir okumaydı çünkü çocuk istismarı ve çocukları nasıl etkilediği ile ilgili. Bu kitap okurken, içindekiler tablosundaki herhangi bir şeyin sizin için geçerli olduğunu düşünüyorsanız, bir terapisti, şaka yapmamasını öneririm ...

chrischarlesimagery

“Neden böyle bir kitap okuyorsun? Çünkü kendi fikrini onaylamak istiyorsun, çünkü yeni bilgi umuyorsun ya da çeşitli komplo teorilerini desteklediğin için? Soruyu kesin olarak cevaplayamıyorum çünkü ben, çünkü daha uzun bir süre boyunca bile Kitap Alman nüfusunun eğitim düzeyini tanımlamıyor, aksine yazara göre, siyaset de dahil olmak üzere medyanın kasıtlı olarak sersemletilmesi, insanların "" kalite programlarında böylesine aptal programlar yapmaları ve kasıtlı dezenformasyon yapmaları gerekiyordu. "" sakin olun. Burada bile, yalnız fenerler, "" Frontal 21 "" ve "" Monitor "", "" aptallık endüstrisi "" nin sisindedir, ancak yok sayılırlar veya yeterli değildirler. Suçlular hızla tanımlanır “Onlarla ittifak yapan zengin ve politik kasttır. Bilim bile değersiz değildir, ancak arabalara isteyerek bağlanabilir. burada bir şirket tarafından ödenen bir haber programında uzman olarak profesör. Alıntıların ve örneklerin stakcatoları yorucudur ve bu, açıklamanın artan saldırganlığı ile önlenmez. Bununla birlikte, bu tür bir düşünce daha uzun benzer komplo teorilerinin bir parçasıdır. Bir kez sağdan, diğer zaman, burada olduğu gibi, soldan, bir "" ana akım "" servis edilir. 100 yıl önce, "Zion'un Bilge Adamları" hakkında broşürler vardı, ardından Zürih'in gri cüceleri, CIA ve şu anda küreselleşme izledi. İkincisi küçük ölçekli Alman çözümüne ayrıldı. Bazı pasajlarda bulanıklığı akılda tutmanız ve yazarın bir ekonomist olduğunu hatırlamanız gerekir. Sonuçta, çok eleştirilen sistemde bu kitabın ortaya çıkması ve böylece eleştirilen medya politikasının bir parçası olması mümkündür. Yazar doğal olarak sadece elimizden gelenin en iyisini, paramızı düşünüyor. "

chrischarlesimagery

Bunu düşün. Kendini yok etmek için tasarlanmış sanat. Birkaç yıl sonra bir heykel içe doğru parçalanır veya paslanır, daha karmaşık bir alt yapı ortaya çıkar. Çok ilginç şeyler.

chrischarlesimagery

maybe the best "foodie" book ever?

chrischarlesimagery

I recently read this again. It is still excellent but a lot of it is much sadder as an adult than I ever understood before.