kritinagar

Kriti Nagar Nagar itibaren Sefer, Sırbistan itibaren Sefer, Sırbistan

Okuyucu Kriti Nagar Nagar itibaren Sefer, Sırbistan

Kriti Nagar Nagar itibaren Sefer, Sırbistan

kritinagar

Harika, muhteşem ve inanılmaz. DuMaurier, yıllarca yanında kalacak bir şaheser hazırladı.

kritinagar

Bu kitabı çok sevdim, şimdi birkaç yorumu okuduktan sonra, onları daha önce görmediğime sevindim. Görünüşe göre ya seveceksiniz ya da nefret edeceksiniz. Soğuk okumanın kitap olduğunu hissettim, tamamen bir film olarak hayal edebiliyorum. Bayan Ross'u sevdi, Jodie Foster gibi birinin onu bir film versiyonunda oynadığını görebiliyordu. Bir süredir okuduğum en iyi kitap.

kritinagar

Bu bir "macera / fantezi" hikayesi olduğu için normalde gördüğümden farklı. Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi arasındaki bir karışım olduğunu söyleyebilirim ve onu sevdim. Bir arkadaşım önerdi ve tereddüt etsem de okudum. Herkes için olduğundan emin değilim ve belki de ergenlere yöneliktir, ancak yine de ilginçtir.

kritinagar

Translating...

kritinagar

My favorite book of all time. Wrote a whole record around it (Sutra's "Azul"). Met the author and was star-struck and actually asked for an autograph, on page 127, where my favorite passage is.

kritinagar

learned a LOT about Ebola

kritinagar

another dl recommendation. i don't want to flatter him by liking it. but so far it's pretty good and you know it's another nonfiction book i didn't finish