hyun08

Seohyun Kim Kim itibaren Siribarkoti, Uttarakhand 248124, Hindistan itibaren Siribarkoti, Uttarakhand 248124, Hindistan

Okuyucu Seohyun Kim Kim itibaren Siribarkoti, Uttarakhand 248124, Hindistan

Seohyun Kim Kim itibaren Siribarkoti, Uttarakhand 248124, Hindistan

hyun08

Bu kitap aksiyon dolu başka bir maceraydı. Altıncı olan için Nisan 2013'e kadar bekleyemiyorum. Neden böyle bir uçurum askısı ile bitmek zorunda kaldı?

hyun08

bazen bilim ve gerçekler insanları kaybeder, ancak bu kitap yiyen herkes için önemli bir kitaptır. yemek için "iyi" olanı çevreleyen birçok mitleri ortadan kaldırmak için yardımcı olur. Gıda endüstrisinin, yediklerimizi ve topluma ve çevreye faydalı yiyecekleri bulmanızı sağlamak için ne yediğimizi ve ne yaptığımızı ve neler yapabileceğinizi öğrenin.

hyun08

En sevdiğim çizgi roman Jake Parker'ın "Hugo Earheart" ı. Harika konseptler!

hyun08

Çok dokunaklı bir hikaye. İlk kelimelerle dikkatinizi çekiyor. Onu sevdim.

hyun08

Gerçekten iyi bir ürkütücünün gelmesinin zor olduğunu söyleyerek başlayayım ama Katie Alender’ın Kötü Kızları Don `t Die, gizemli bir renk tonuyla mükemmel ürpertici ve ürkütücü ve bu beni son derece mutlu etti. Yalnız bir yabancı olduğu küçük bir kasabada Alexis'in zengin huysuz hikayesine bağlandım. Kendine acıma ile yürüdüğü türden değil, kendine güvenen ve yaptığı şeyin doğru olduğuna güvenen biri ama en önemlisi kim olduğu için doğrudur. Onun için sorun olan iki şey var: kız kardeşi Kasey ve ponpon kızlar. Kız kardeşi, kişiliği ve karakter eğilimleriyle tuhaf bir şekilde ilgilendiğim bir karakter. Ponpon kızlar bir grup basmakalıp karakter olmasına rağmen bize sonuna doğru bir kemik atıyorlar ve bana oldukça içerik bırakıyorlar. Öte yandan Megan büyük bir eğri topu ... ama nedenini bulmak için kitabı okuyun. Arsa sabit bir hızda hareket eder ve okuyucuyu biraz nefes nefese bırakarak noktalarda en yüksek hıza hızlanır. Şimdi, sürüngenlik… .. VAY! Ürkütücü ve karamsar ve…. Ne yazık ki sıfatlar tükeniyor. Ama söyleyebileceğim, ürkütücü doğadan dolayı bu kitabı gün boyunca okumak zorunda olduğum ürpertici tarama hissini verdi. Yazı alaycı, esprili ve asla sıkıcı bir an değil. Gizem kısmı sadece birkaç kez tahmin edilebilir olsa da, arsa beklenenden farklı bir yöne döndüğünde beni şaşırttı. Bad Girls Don'tt Die, hikaye kontrolden çıkıp iklimsel bir sona doğru ilerlerken sizi sıkı tutan karakterlerin mükemmel bir karışımına sahiptir ve sadece memnun değilim, bu kitabı iyi bir ürkütücü heyecana ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Bu kitaba 85/100 B + Karakterler - 17 Konu - 17 Yazma - 16 Özgünlük - 17 Yeniden Okunabilirlik - 18

hyun08

Bu, Ender serisinin iyi bir devamıydı. Neyse ki, birçok dizinin yazarlarının özet işlevini kullanır, genellikle nefret ettiğim bir şeydir, ancak önceki kitabı okuduğumdan bu yana birkaç yıl geçtiğim için çok kaybolmadım. Genel olarak oldukça yavaştı. Bazı eylemler var, ama çok felsefi temelli. Bunu sevdiğimde, karakterin düşüncelerini duymaktan sıkıldığım bir nokta geliyor ve daha çok birbirleriyle daha fazla etkileşime giriyorlardı. Bana sendromu söyleme şovum var. Şimdi de neredeyse sadece diyalog olan Heinlein'in yazma tarzına çok alışkınım. Sonun benim için çok az anlamı vardı. Buraya herhangi bir spoiler koymadan, sonun daha az kendi kendine yeten olduğunu düşündüm. Sanırım ondan sonra bir tane daha unuttum. Aklın Çocuklarına!

hyun08

Birlikte Olduğumuz Kadar Süreli.

hyun08

such a wonderful trilogy, i flew through it! it helps that it's young adult.. although most incredible sci-fi/fantasy books seem to start out as young adult and then regular adults get into it, haha :) i can't wait to read more from this author!