huongtran

Huong Tran Tran itibaren Tancon, Fransa itibaren Tancon, Fransa

Okuyucu Huong Tran Tran itibaren Tancon, Fransa

Huong Tran Tran itibaren Tancon, Fransa

huongtran

Snape şeytan değil! Dumbledore'u sadece başlangıçta yaptığı kırılmaz yemin nedeniyle öldürdü! neden yaptı, bilmiyorum ama cidden, onların tarafında! oh evet, ayrıca dumbledore'u da öldürmüş olabilir, çünkü başlangıçta yemin ettiğini ne yaptığını bilmiyordu ... draco'nun görevinin ne olduğunu bilmiyordu. ve öğrendiğinde nasıl hissettiğini hayal edebiliyor musun? neyse. (7. kitap için çok hazırım.)

huongtran

İlk önce kimin bitirebileceğini görmek için kızımla bir yarışma yapmaya karar verdim. GÜNCELLEME: Dün geceyi bitirdim - kızımın kitapta nerede olduğundan emin değilim, ama annesine geri döndüğünden beri çok okursa, bağlayacağımızdan şüpheleniyorum - ki bu benim için iyi olurdu. Kitap ilerledikçe, favorilerimden biri değil, ama filmin bazı bölümlerini anlamaya gerçekten yardımcı oldu. Ayrıca, ana karakterler üzerinde daha fazla arka plan sağladı. Kolay ve eğlenceli bir okuma, ancak koymak çok zor değil. Belki bir sonraki kitabı okumaya başladığımızda, filmi izlemediğimden vazgeçmek daha zor olacaktır.

huongtran

Gerçek bir hikayeye dayanarak, NYC'de eğitim görmüş bir kadın doktor tıp uygulamak için Suudi Arabistan'a taşınır. 11 Eylül öncesi 1990'ların sonlarında gerçekleşir. Ne muhteşem, göz açıcı bir kitap. Değerlerinin kadınlara karşı ne kadar geleneksel olduğu inanılmaz. Beni çok minnettar hissettirdi ve ABD'yi SEVDİĞİMİ teyit ettim.

huongtran

büyük masal kalkış. İlk üçüncüsü harika ama son biraz fazla kolay ... belki de YA kitabı olarak ondan kaçıyor?

huongtran

Will appeal to Diary of a Wimpy Kid fans, w/ the story told graphically in parts. I found it awfully mean-spirited. Perhaps the appeal will be in that boys will be able to say that they're not nearly as bad as that, just like kids can see how badly Greg Heffley behaves. Recommend especially around Halloween beacuse of the vampire, Frankenstein, mummy and other monsters.