meganl-rosaside

Megan Ligero Ligero itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Megan Ligero Ligero itibaren Texas

Megan Ligero Ligero itibaren Texas

meganl-rosaside

Yüksek sesle güldüm ... o çok komik ... harika bir okuma, günün sonunda almak ve biraz gülmek için eğlenceli. Beni özledim chicago; onun nereye gittiğini ve şansını tam olarak biliyorsun; muhtemelen bahsettiği çılgın komşulardan bazıları. Pretty in Plaid'i bekleyemem ... Sanırım şimdi okumak için daha fazla madde içeren bir şey bulmam gerekiyor; serseri.

meganl-rosaside

Bu refakatçi kitabını The Giver and Gathering Blue'ya okumak için uzun süre beklemiştim. Hala en iyi Giver'ı seviyorum. Bu, mesajında ve son türünde benzerdi ve diğer iki kitaptan karakterleri vardı. Dördüncü kitabın hala okuduğum bir olasılık olduğunu duydum çünkü bu son, meydan okurcasına sizi diğer ikisinin yaptığı gibi asılı bırakıyor.

meganl-rosaside

Nice work, Kim. The "uh-oh" moment when Ricky realizes there is another Dom with the same hat was a clever plot twist I hadn't expected. I also appreciated that you allowed for Ricky to experience and escape the "bad-Carter" pretty quickly. The "abusive Dom" is a very scary thing. So I am glad we didn't stay there long. And then, I like the fact that love matters, in the healthy relationship. Thanks. What's next?