giatinh

Gia itibaren Malan, Mansa, Gujarat 382845, Hindistan itibaren Malan, Mansa, Gujarat 382845, Hindistan

Okuyucu Gia itibaren Malan, Mansa, Gujarat 382845, Hindistan

Gia itibaren Malan, Mansa, Gujarat 382845, Hindistan

giatinh

Ugh. Arka kapaktaki ilginç bulanıklık ile yanıltıcı oldu. Bunu bile alma.

giatinh

En İyi Teknoloji / Dil SciFi Şimdiye kadar okudum

giatinh

Bu kitaba girmeye bir kez daha başladı, ancak ilk 100 sayfayı okuduktan sonra tekrar bağlandım. Çok iyi yazılmış ve ilginizi çeken ve daha fazlasını isteyen tutar. Büyük yazar ve ondan daha fazla okumak için sabırsızlanıyorum.

giatinh

Takip ettiğimiz seçimler hayatımızı şekillendiren ve kim olduğumuzdur. Ve en zoru, kalbin seçimidir. Başlangıçta bu hikayenin özeti ilgimi çekti. Bir şekilde benimle ilgili olacağını düşündüm. Bir günde okumayı başardım çünkü bu kadar heyecanlanmamdı. Ve yaptım, bu kitabın ilk iki çeyreğini 3 gün içinde bitirdim. Ondan sonra, üçüncü çeyrek o kadar sıkıcıydı ki bir hafta okumayı bırakmak zorunda kaldım. Ayrıca, şiddetle itiraz ettiğim bu "mesele" olayı, bu kitabı tamamlamam için beni ruh halime soktu. Ancak, bu kitabın son çeyreğine ulaşan karakterler yeniden canlandı. Her birinin ne düşündüğünü ve sorunlarının ne kadar derin olduğunu biliyordum. Kitabın daha iyi olabileceğini hissediyorum. Çözemediğim bir element eksik. Ayrıca, üçüncü çeyrek bir derinlik için büyük bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Genel olarak, güzel bir kitaptı.

giatinh

Anneni kusurlarından kurtar. O da bir insan, daha önce siz gelmeden başınız bela dolu. Bu da benim sevdiğim Güney.

giatinh

Buffy'nin Çok Özel bir Cadılar Bayramı Bölümü gibi Black Jewels karakterlerinin daha az acımasız versiyonuyla geçti, sonunda da işkence gördü!

giatinh

Hmmm ... Sanattan bir kısmı hoşuma gitti ... özellikle Gordon ve Batman'ın sepya tonlu buluşması başlangıçta, ama sanatın çoğu biraz fazla görünüyordu. Bunu kaç kişinin seveceğini anlayabiliyorum, ama benim için değildi. Çekirdek grup dışındaki Batman kötü adamlarını yeterince bilmiyorum, bu yüzden pek çok "savaş" ı anlamadım. Bu kitap meraklılar için.

giatinh

İşte yorumum, blogumda, Karayolu üzerinde Yürüyüş: http: //www.sharonharrigan.net/blog/th ...

giatinh

Çok daha iyi bilinmesi gereken harika, garip, tutuklayan, hareket eden, rahatsız edici, ustaca, komik, üzgün, garip, mükemmel bir başlangıç, Toad'ın Freaks ve Harikalar Müzesi'ni bir hevesle kütüphane rafından kopardım ve yaptığım için hiç memnun oldum mu? Gin, zalim bir üvey babaya ve korsanlar koleksiyonuna sahip pis bir Avustralyalı çiftçi olan Toad'ın karısını rüzgarlayan bir piyanist olarak büyük bir yeteneğe sahip bir albino. Henüz ilginizi çekmedi mi? Daha iyi olur. Tarihten bir arsa çizgisi ödünç alarak, İkinci Dünya Savaşı'ndan, güvenlik için Avustralya'ya gönderilen iki İtalyan POW, Kurbağaların dünyasına girer. Kombinasyon seksi, bazen komik, her zaman dokunaklı ve İngilizcedir. Gerçek bir orijinal (kendimi sık sık Nadine Gordimer'ın Çim Şarkı Söylemesini hatırlatmış bulmama rağmen; Kurbağaların ... karşılaştırmasında acı çekmez ve çok daha az boğucudır), bu, saf zanaatla ilgilenen herkes için okunmalıdır. Roman. Aferin Bayan Goldbloom!

giatinh

- "Çin Seddi uzaydan görülen tek eserdir." - hatırlaması kolay, ama yanlış. - "Önerilen günlük demir demiri 14 miligramdır." - hatırlaması zor, ama gerçek. - "Güneş sistemindeki tüm yıldızlar tuz taneleri olsaydı, tüm Olimpiyat havuzunu doldurabilirlerdi." - hatırlaması kolay ve ... bu doğru Bu, bazı fikirlerin neden hatırlanması kolay, bazılarının neden kolay olmadığını açıklayan harika bir kitap. Kitap çok inandırıcı, çünkü iki yıl sonra bile okuduğum birçok ayrıntıyı hatırlıyorum. ... vaaz ettiğin şeyi yap ...

giatinh

Gerçekten sevdiğim ilk Pulitzer. Karşılıksız aşk, zamanın daireselliği ve herhangi bir bireyin motivasyonlarının ve arzularının temel gizemi hakkında harika bir küçük kitap.