danielbergeron

Daniel Bergeron Bergeron itibaren Rożnów, Polonya itibaren Rożnów, Polonya

Okuyucu Daniel Bergeron Bergeron itibaren Rożnów, Polonya

Daniel Bergeron Bergeron itibaren Rożnów, Polonya

danielbergeron

Bildiğim gibi, tarih boyunca kadınların günlük yaşamlarına her zaman hayran kaldım. Bu, geçen yüzyılın başında bir kadının yolculuğunun bir hikayesi. Gerçekten toplumun karşısında uçabileceğini ve kendi davulunun ritmine yürüdüğünü öğreniyor ... ama çok kısıtlayıcı bir toplumda, bununla gelen yüksek bir maliyeti var ve bununla başa çıkmak için donanımlı mı? Bir topluluktaki liderlik rolüne bakarken bununla ilişki kurabilirim. Bir lider olarak, bazen yalnız gitmeye istekli olmalısınız.

danielbergeron

bukowski çılgın bir adam, pek akıl hocası değil, ama açık sözlü!

danielbergeron

2 Temmuz 2015 Aslında 4.5! Vay canına. Bu kitaba takıntı demek, yetersiz bir ifadedir. Bu kitapta o kadar emildim ki, tam olarak düşündüğüm şey buydu. Ancak, bu bir favori, ama her zaman favori olarak düşünün. Tüm zamanların favoriler listeme girmek için çok şey gerekiyor ve bu listeye girmesini engelleyen belirli bir şey eksikti, ama bu yine de kesinlikle harikaydı. Öyleyse bir şeyi düzeltelim. Bu kitap hella peynirli. İnkar etmiyorum. Ancak bu, karakterler gergin olduğunda, kalbinizin hızlandığını veya romantik bir an olduğunda, yardım edemeyeceğinizi ve sırıtarak olamayacağınızı değiştirmez. Ne kadar sevimsiz olursa olsun, peyniri seveceksin kaçınılmaz. Şimdi daha derinlemesine inceleme üzerine! Hem Alex hem de Brittany okumak için gerçekten eğlenceli karakterlerdi. Alex dünyanın geri kalanı için sert bir adam eylemi yapıyor, ama gerçekten görmek çok tatlı olan herkes kadar savunmasız. Brittany de gerçekten keyif aldığım oldukça karmaşık bir karakterdi. Sanırım kitapla ilgili sorunlarımdan biri, yan karakterlerde karakter gelişiminin olmamasıydı. Beni yanlış anlamayın, kesinlikle onları, özellikle de Paco ve Isabel'i sevdim, ama yan karakterlerden herhangi birinin gerçekten yaptıkları şey için güdüleri olduğunu hiç hissetmedim. Ve doğrudan başka bir şey alalım. Eğer düşünmek için üç dakika alırsanız "komplo büküm" oldukça tahmin edilebilir. Ancak, bu gerçekle ortaya çıktığında Alex'in yanında hissettiğin saf adrenalin acele ile yapıldı. Bu sahne gerçekten yoğun ve duygusaldı. Benim genel görüşüm, birkaç küçük düşüş ile onu sevdi oldu. Bazıları benim düşüşlerimi önemli olarak değerlendirebilir, bu yüzden şimdi sizi bazılarının benim bu kadar takıntılı olmayabileceği konusunda uyarıyorum. Ancak, kesinlikle seviyorum ve tavsiye ve çekim kuralları okumak için sabırsızlanıyorum! Not; (spoileri görüntüle)

danielbergeron

Dave Eggers hakkında ne söyleyeceksin, ama bu harika bir anı. Üniversitede aldığım bir sınıfın odağıydı ve içine girecek çok şey var.

danielbergeron

Moore'un bu antik hikayeye yaklaşımı histerik ve hatta bilgilendiricidir. Bizi duymadığımız İsa'nın hayatına götüren bu masal üzerinde çok fazla çalışma ve araştırma yapıldı; genç yaşlarından erken yetişkinliğe ve son olarak çarmıha gerilmesine kadar geçen süre. Potansiyel olarak kuru bir konu inanılmaz derecede komik bir destan haline geldi.

danielbergeron

I LOVED this book. I wish it hadn't ended. It's the kind of book that sucks you in immediately and mid-way through you get sad that it's almost over. The story was tragic and heart breaking. Be prepared to cry throughout the whole thing. But it's not all sad. There are sweet, tender moments throughout it. LOVE LOVE LOVE this book!