imspidey

Stride Spidey Spidey itibaren Guniyala Khal, Uttarakhand 246473, Hindistan itibaren Guniyala Khal, Uttarakhand 246473, Hindistan

Okuyucu Stride Spidey Spidey itibaren Guniyala Khal, Uttarakhand 246473, Hindistan

Stride Spidey Spidey itibaren Guniyala Khal, Uttarakhand 246473, Hindistan

imspidey

bu kitap harikaydı. sonu çok şaşırtıcıydı!

imspidey

Bu kitap acı verici ve iğrenç, ama kesinlikle dikkatini çekiyor. Gerçekten korkunç ve zalimce odaklanır, ancak böyle bir şekilde, böyle dengesiz bir dünya görüşünü canlandırmak için ona saygı duymanız gerekir. "Choke" adlı kitabı aslında kıyaslandığında tam olarak doluydu. Her şeyin ne kadar çekici ve gerçek olduğunu hissettirmek çok rahatsız edici. Ham, visseral kurgu.

imspidey

MUHTEŞEMDİ!!!! Ben <3 GECE EVİ !!!!

imspidey

Upton Sinclair'in "The Jungle" ile karşılaştırmadan bu kitabı okumaya çalışın. Spoiler yok, ama burada gerçekten var olan şey Sinclair'in vaaz ettiği sosyal adalete olan inancın güçlü bir tezatıydı. Komünizmin ABD'deki yüzyılın dönümü işçilerinin korkunç baskısına kaçınılmaz cevap olduğuna inanıyordu. "Beyaz Kaplan" da, "sosyal reformun" manipülasyon için kullanılan bir terim olduğu Gandhian sonrası çağdaş Hindistan'da istismar edilen ve ezilen bir kahramanın (Balram) var. Balram, "Fakir bir adam kendisini tutan gerçek ve hayali zincirleri sallar ve kendi kaderini şekillendirmeye karar verirse ne olur?" Bu kitabın dehası büyük ahlaki soruların ele alınmasıdır. Adiga, tüm karakterlerin karışık ahlakını hazırlamak konusunda titizdir, böylece inanabileceğiniz bir "iyi" karaktere geçme avantajı olmadan sorunlarla yüzleşmek zorunda kalırsınız. Hindistan'ın pop-maneviyatının dürüstçe tartışılması. Hindistan her zaman şu soruya yalvardı: "En derin soruların cevaplarını alırsak, bu ülke neden bu kadar berbat durumda ?!" Adiga, birinci sayfada saçma sapan kesmeye başlar ve asla durmaz ve kitap bunun için daha canlıdır.

imspidey

“Onunla ilgili her şey gözleri dışında yaşlıydı ve denizle aynı renkteydiler, neşeli ve yenilmezlerdi.” Bu kitabı birkaç yıl önce okudum ve cesur bir yaşlı hakkındaki çok hareketli hikayede gerçekten şaşırdım ve sadece şaşkındım. hiç vazgeçmeyen, doğal dünyaya karşı kendi savaşını veren, ölümüyle savaşan adam. Kitapta bu kadar güçlü bir şekilde tasvir edilen böylesi mücadeledeki onur ve bağlılığın önemi, beni sadece bir okuyucu olarak duygusal olarak etkilemekle kalmadı, aynı zamanda bana değerlerini de öğretti.

imspidey

2007'de okundu

imspidey

İlgi çekici çünkü çizgi roman biçiminde. Daha fazla sihirli midilli.

imspidey

** spoiler alert ** This book could have been four or five stars. The fact I'm giving it a three star rating makes me question my mental state. The book, to a point, was excellent. It gave the reader a very interesting look into a philosophical question. Unfortunately, the philosophical question is not full explored and the ending will leave readers feeling cheated. One of the themes of the book is the difficulty to make the choice of when to end a life and when to go on trying to save it. One would conclude that come the end of the book someone would make the horrible choice that needs to be made. Do you let Kate die or do you give Kate one of Anna's kidneys in the remote chance she might survive? Unfortunately, that choice never comes as Anna is in an auto accident that leaves her brain dead. They flip the life-support switch, take a kidney, and Kate survives. Yippie! Afterwards we learn that, Jessie, the pyromaniac that added nothing to the story, becomes a cop. The actual lawsuit itself is also poorly explored. At the heart of this debate was the fact that the parents had intentionally crafted Anna to be a perfect match for Kate. This detail is something that should have been legally explored in the court room but was sadly, like many other excellent ideas raised in the book, ignored.

imspidey

I do not normally enjoy novels in verse, but this was wonderful. I can see why this is getting the Newbery buzz.