jgreenwood

Jason Greenwood Greenwood itibaren Banka, Bihar 824125, Hindistan itibaren Banka, Bihar 824125, Hindistan

Okuyucu Jason Greenwood Greenwood itibaren Banka, Bihar 824125, Hindistan

Jason Greenwood Greenwood itibaren Banka, Bihar 824125, Hindistan

jgreenwood

Baza Mac'in bir başka görüntüsü ... Mükemmel

jgreenwood

Bu inanılmaz bir kitaptı! Maxwell'in Zion'u tasvir etmek ve ikinci gelişin nasıl olacağını göstermek için mükemmel bir iş çıkardığını düşündüm. Ana karakterin ilk birkaç bölümde gösterdiği şüpheciliği çok sevdim. Bunun günümüze oldukça iyi paralel olduğunu düşündüm. Tarihin bu kısmına hiç ilgi duymadım, ama sanırım bir sonraki incelememde Musa'yı daha dikkatli okuyacağım. Bu kitabı seviyorum!

jgreenwood

Bu, aile ve kişisel ilişkilerdeki günlük yaşama nasıl yaklaşılacağı konusunda rahatlatıcı ve öğreticiydi. Sıçrayan kelimeler: güvence, barış, "cennetten fısıldayan mesafe vb."

jgreenwood

Bu kitapta beni gerçekten kıvranan bazı parçalar var, ama buna değdi. Yine de filmi bilmiyorum! Her neyse, iki Amerikalı çift ve Meksika ormanına giren yeni arkadaşlarıyla ilgili "Harabe" ... ve buldukları şey beni asla Meksika'ya gitmek istemiyor. "Hostel" Doğu Avrupa'ya yaptığı gibi!

jgreenwood

Bazen bir şekilde popüler kültürün köşe taşları haline gelen kitaplardan kaçınmak oldukça sinir bozucu (elitist?) Alışkanlığım var. Bu filmler, TV şovları ve müzik için de geçerli olabilir. Tabii, muhtemelen sonunda onlara yaklaşacağım, ancak pop-up osmoz yoluyla çok fazla emdiğimi hissettiğimden başka bir sebep olmadan, aslında bir şekilde okuma / izleme / dinleme, , zaman kaybı. Ve sonra sadece inatçılık var. Burada durum böyleydi. Zevklerine saygı duyduğum arkadaşlardan bile iyi şeyler duymuş olmama rağmen, Larsson bandwagon / zeitgeist'e atlamaktan kaçındım. Eh, söylemeliyim ki, her zaman böyle olmasa da, buradaki beklemeye değdi. Bu kitaptan çok keyif aldım. Bir hafta sonu yuttu ve bitirdiğimde aslında bir tür bummed. Tabii ki, şimdi kaçınılmaz olarak serinin sonraki iki cildini okumak zorundayım, bu yüzden dört gözle bekliyorum. Belki? Ya filmler? Evet, bir kez daha kültürel girdaba kapıldım. İç çekmek.