bjbconsult37e9

Barry Bonser Bonser itibaren Bezbozhnik, Voronezhskaya oblast', Rusya, 396301 itibaren Bezbozhnik, Voronezhskaya oblast', Rusya, 396301

Okuyucu Barry Bonser Bonser itibaren Bezbozhnik, Voronezhskaya oblast', Rusya, 396301

Barry Bonser Bonser itibaren Bezbozhnik, Voronezhskaya oblast', Rusya, 396301

bjbconsult37e9

5 yıldız Aman Tanrım, daha hesaplı-korkunç-korkutulmuş bir istila edilmiş suçu okuduğumu sanmıyorum. Havva'nın dünya çapında 23+ ölüm adına intikamını nasıl aldığı son sahneye gelene kadar bekleyin, 10 yıldan fazla bir süre, Feeney kaptanken yeteneğini ve sorumluluğunu sorguladı, onu suçlayan bir suç ve Havva. Şaşırtıcı yazar inanılmaz anlatıcı ile birleşir, Susan Ericksen bana bu dizide başka hiçbir şeye benzemedi.

bjbconsult37e9

Marlette Brightwood babası Joshua ve diğerlerine, oraya yerleşen Amerikalıların artılarını ve eksilerini araştırmak için Oregon bölgesine bir seferde katılır. Ross Chestnut onları Whitman Misyonuna ve geriye doğru yönlendirmek için kiralanır, ancak Marlette ona görünürde güvenmez. Yolculuk pürüzlüdür, düşman Hintlilerle çok sayıda çatışma yaşar ve çok fazla açıklama yapmadan olaylar dönüş yolculuğunda kötü bir dönüş yapar ve Marlette ve Ross yakın mahallelerde istediklerinden daha fazla zaman harcarlar - sizce kıvılcımlar mı uçacak? Ancak, tüm kadın ormanı ağaçların arasından görmeyi ve adama güvenmeyi öğrenemez. Bu, Kartalın Gözü'nde başlayan bir dörtlünün ikinci kitabı. Bazı tartışmalara rağmen bunlardan zevk alıyorum - yine de bunların bazı düzenleme ile yapabileceğini ve daha büyük bir kitapta paketlenebileceğini ve bazı yabancı hikaye çizgilerini geri çekebileceğini hissediyorum. Bazı arsalar, hikayeyi yazarın gitmesini istediği yere ilerletmek için gerçekten mantıklı olmayan seçimler yapan karakterlerle oldukça zorlanmış gibi görünüyor. Şimdiye kadarki en büyük kitaplar olmasa da, Oregon Bölgesi tarihiyle ve Hintlilerle çatışmalarla ilgilenen okuyucular için tavsiye ederim - sonuçta seçilecek çok fazla roman yok.

bjbconsult37e9

İlginç bir hikaye olmasına rağmen, aynı zamanda acımasızdı ve sonunda hiçbir karakterden hoşlanmıyorsunuz.

bjbconsult37e9

Neredeyse "rezalet" kadar perçinleme değil, yine de eğlenceli bir okuma. Altmışlı yaşlarındaki erkeklerle ilgili kendilerini bulmaya çalışan ve onları "şarkı söyleten" yapan öykülerden her zaman etkilenmiyorum, ancak bu kitap kişisel zorluklarla başa çıkma ve bağlanma mücadelesi hakkında bazı ilginç bilgiler verdi.