josephbenjamin

Joseph Benjamin Benjamin itibaren Kilkodungalur, Tamil Nadu 604403, Hindistan itibaren Kilkodungalur, Tamil Nadu 604403, Hindistan

Okuyucu Joseph Benjamin Benjamin itibaren Kilkodungalur, Tamil Nadu 604403, Hindistan

Joseph Benjamin Benjamin itibaren Kilkodungalur, Tamil Nadu 604403, Hindistan

josephbenjamin

Bu kitap benim kitap grubumdaki iki kişi tarafından önerildi. İkimizin de aynı ünvanı karar alma toplantımıza getirmesi nadirdir. Tabii ki, yıl için mutlaka okunması gereken listeye girdi. Bunu okuduğuma çok sevindim. Hegland bizimkine benzer bir dünya icat etti, ancak bir trajik farkla - bildiğimiz dünya ortadan kayboldu. Ne olduğu belli değil, ama bir şeyler çok ters gitti. Hegland bunu çok mümkün kılar. Tepkimemin bu kadar önemli bir değişime ne olacağından emin değilim. Ancak, nihayetinde Nell ve Eva'nın olduğu gibi başa çıkabileceğimi umuyorum. Dünyanın yaşam tarzlarındaki büyük değişime nasıl tepki verebileceği ile ilgileniyorsanız, bu kitap tam size göre. Ahit Jane Alexander ile birlikte film izlediniz ve beğendiyseniz, bu kitabı okumalısınız. Okumayı bırakamayana kadar sizi yavaşça içine alan bir hikayeyi seviyorsanız - bu kitap tam size göre.

josephbenjamin

Bir ev ve ebeveyn olmadan nasıl bir şey olduğunu merak eden dördüncü sınıf öğrencileri için gerçek bir klasik, en iyi kitap.

josephbenjamin

Daha çok bir İkinci Dünya Savaşı hikayesi bekliyordum ve bu onun kökenindeydi, ancak daha çok ebeveyninin ilişkisini başlatan bir ilişkinin kişisel bir hikayesi haline geldi. Farklı bir hikaye için kaydolduğumu sanıyordum, bu yüzden bunun biraz farklı olduğunu hayal kırıklığına uğrattım. Kötü değil, sadece alacağımı düşündüğüm şey değil.

josephbenjamin

İkinci Dünya Savaşı sırasında Sibirya'ya sürülen on yaşındaki bir Rus kız hakkında kızlarımla okuduğum harika bir hikaye.

josephbenjamin

Bu, Kongo'da misyonerlik yapmaya giden Güney Baptistlerin bir ailesi ve hayatlarının sonsuza kadar nasıl değiştiği hakkında üzücü bir hikaye.

josephbenjamin

Tristan'a tam olarak ne oldu? Ah benim .. bu uçurum, en kötüsü. -.-

josephbenjamin

I liked this more than Wicked because it seemed less dependent on whatever overarching mythology Maguire is planning to reveal than on its own internal story and some set-up from Wicked. There's at least one shout-out to the original Oz books--perhaps a clue to the future of The Wicked Years? I guess I'll have to wait and see.

josephbenjamin

First modern book me and Amir read. Frank, sincere, in one word, magnificent.