wbfsyb

Xi Vi Vi itibaren Mokrushinskoye, Krasnoyarskiy kray, Rusya, 663102 itibaren Mokrushinskoye, Krasnoyarskiy kray, Rusya, 663102

Okuyucu Xi Vi Vi itibaren Mokrushinskoye, Krasnoyarskiy kray, Rusya, 663102

Xi Vi Vi itibaren Mokrushinskoye, Krasnoyarskiy kray, Rusya, 663102

wbfsyb

Bu kitabı neden bu kadar çok sevdiğini görmek zor değil. Yazı çok ilgi çekici ve resimler çok etkileyici. Edward'ın yüreğinin tasalarına tanık oluyoruz ve öfkesini, neşesini, umudunu, rahatlamasını, üzüntüsünü, kaybını, gururunu, alçakgönüllülüğünü ve tutmaya gelenlerin ve duygularını değiştirenlerin tüm duygularını hissedebiliyoruz - Edward seyahat. Gerçekten de uzun ve çeşitli bir mil ve deneyim yolculuğu, ancak en önemli yolculuk Edward'ın içinde gerçekleşen yolculuktur.

wbfsyb

Süper hızlı bir kitap ve herkesin aldığı ve diğer insanları bakmaya zorladığı bu korkunç anlık görüntüleri iyileştirmek için harika bir tavsiye :) Bunu fotoğraf çeken herkese tavsiye ederim.

wbfsyb

Tuhaf, fanatik. Büyükbabanın ve torununun modern bir hikayesi, büyükbabasının gençliğiyle ilgili hikayelerini iç içe geçirdi. Ben zevk ama hype verilen beklediğim kadar değil. Büyüleyici bulduğum ölümsüz adam hikayesine rağmen hala kaplan ve kaplanların karısının anlamını düşünüyoruz.

wbfsyb

Despite all the horrible things he's done, Carr is an impossibly likable narrator, at least to me. He oozes ink-stained wretchedness at every turn. And he certainly tosses off some exquisite sentences every so often. That being said, I just wasn't that interested in his distant past. I struggled to really care about all the long-ago events he revisits and reconstructs, but I couldn't. Not sure whether I'd recommend this.

wbfsyb

Winston has finally updated her household organization classic for the 21st century. Some great concepts and ideas in this book, it can really get your house and life in order. But bear in mind that the author has no idea what it's like living with children so some bits in the book made me snort with laughter, LOL.