katemeadows

Kate Meadows Meadows itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Kate Meadows Meadows itibaren Texas

Kate Meadows Meadows itibaren Texas

katemeadows

Alexia ve ben bunu birlikte okuduk. Jerry'nin cooldom arayışı ile büyülendi ve Brenda'nın kendisinden hoşlandığı ve bu nedenle daha iyi bir arkadaş olduğu için yarı yolunu buldu. Alexia: Çok eğlenceli bir kitap. Arkadaş ve kendin olmakla ilgili. Papi diyor ki: Kızımın henüz erkek arkadaşlar ve kız arkadaşlar hakkında okumasını istemiyorum!

katemeadows

Vonnegut’un geçtiği dünya için ne kadar kayıp olduğunu söyleyemem. Bunda, son kitabı olan, tanıdığımız ve sevdiğimiz kanlı yaşlı adam kendini ifade etmekte özgürce ve özgürce mumlanır. Bundan sonra, hümanist olabileceğime ve kesinlikle bu yıl bir doğal hazineyi kaybettiğimize inanıyorum.

katemeadows

Bunu okuduktan sonra, ilk Batman filmlerinin ve sonraki remake'lerin Frank Miller’ın dünyasına ne kadar bağlı olduğunu gerçekten anlıyorsunuz. Yarattığı karanlık dünyayı hissetmeye başladığınız büyük panellerin aksine küçük çizgi romanlarla hikayesini anlatmak için harika bir iş çıkarıyor. Her şey, eski irfandan Batman'ın anti kahramanları Son’ın tarafından şekillendirilen yeni nesil Bat-follower'lara kadar yüceltildi. Bana Krallık'ı hatırlattı - daha önce belirlenmiş olmasına rağmen - önceki Batman irfanını yeniden ortaya çıkmasıyla örttüğü şekilde. Ebeveynlerinin ölümünden kaynaklanan kökeni ve uyanık kişiliğine nasıl ilham verdiği parlak bir şekilde ele alınır. Mutantlar çetesinin, Cyclops'a çarpıcı bir benzerlik gösteren bir mafya patronu tarafından yönetildiğini sevdim, aferin Miller.

katemeadows

Ha! Kedileri seviyorum. Bazı ineklerin hayatında bir gün hakkında ne güzel bir grafik roman. Komik, gerçek, sevimli ve eşcinsel şakaların homofobik olmaktan ziyade akıllı ve kurnaz olduğunu düşünüyorum.

katemeadows

Asher'in Polity evreninden birkaçını içeren kısa öyküler koleksiyonu. Ben büyük ölçüde tüm zevk ve bir gün daha onun "sahibi" ayarını okumak umuyoruz.

katemeadows

Kabarık ve hızlı, bu zihin şekeri tatmin oldu.

katemeadows

This was darker than I expected it to be. I found it to be less of an inquiry into values and more of an inquiry into mental illness. Perhaps I am too young to get it.

katemeadows

Good inspirational story!

katemeadows

Very different from LL's other books. It's light. And funny.

katemeadows

This was one of the 2010 RUSA Notable Books winners. For the complete list, go to http://www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus...