brucejhadley

Bruce Hadley Hadley itibaren Katmandu 44600, Nepal itibaren Katmandu 44600, Nepal

Okuyucu Bruce Hadley Hadley itibaren Katmandu 44600, Nepal

Bruce Hadley Hadley itibaren Katmandu 44600, Nepal

brucejhadley

Myla Goldberg, yaygın, tedavi edilemeyen hastalığın neden berbat olduğu hakkında bir dönem eseri yayınlamak için harika bir iş çıkardı. Başlangıçtaki kitap nihayetinde görünmesine rağmen sonuçta Lydia Wickett'in (Henry'nin eşi ve Çaresinin yaratıcısı) karısı - ve Çarenin İkinci Dünya Savaşı dönemi Amerikan halkı üzerinde bir tür sihirli etkisi olacak. . Bu ne olacağını düşündüğümü düşündüğümde şaşırtıcı bir twist olarak ortaya çıktı, ben sadece hoşuma gitmedi. Belki yapacaksın. Myla'nın ilk hit romanı 'Bee Season'u tercih ettim ve bunu tavsiye ederim.

brucejhadley

Tamam oldu, aynı zamanda oldukça çocukça ama sorta güzel :) :) "Drop dead Fred" ve "In shoes" adlı iki filmin bir kombinasyonu gibi olduğunu hatırladım.

brucejhadley

Bu kitabı SEVDİ! İkincisini okumak için sabırsızlanıyorum !!! Sera karakterini kesinlikle seviyorum.

brucejhadley

Patronum bu kitabı yazdı ve o bir dahi.

brucejhadley

İyi. Laurell K. Hamilton'un daha sonra Anita Blake kitaplarından birini alıp önce okuyarak hata yaptım. Yarıya kadar durmalıydım çünkü dürüst olmak gerekirse, berbattı. Gerçekten, gerçekten berbat. İnsanların bu çöp için para ödediğine inanamadım. Ama arkadaşlarımın çoğu, serinin ilk birkaç kitabının aslında oldukça iyi ve tatmin edici değil. İlk kitabı okudum. ... kötü değildi. Aslında, sonraki kitaplarından çok daha iyi bir ölçekti. Ama yine de sevemedim. = (Bu dünyada, vampirler ve lycanthropes ve tüm doğaüstü, dikkatli bir kabulle yan yana yaşar. Biri diğerine geçmeye çalışmadığı sürece. Aslında biraz ilginç. Biraz. Vampir kurgu abartılı ve sık Bence Buffy ve Anne Rice'ın zamanları sona erdi; gizemli Jean-Claude bile değil, karakterler hakkında en azından biraz kendime bakamadım ve Anita ne kadar az söylerse, belki de o kadar iyidir. Hamilton'un Blake'in karakteriyle nereye gittiğini hissetmek için sonraki kitapları gözden geçirdim ve iyi değil.İyi değil.Çok hayal kırıklığı yarattı çünkü birçok insan diziye bayılıyor ve tamamen sevdiğime rağmen. ne yazık ki öyle değildi.

brucejhadley

I'm a sucker for allegory. And things I can quote in their original language to sound even more pretentious.