hocmancodruta

Codruta Hocman Hocman itibaren Paorha, Bihar, Hindistan itibaren Paorha, Bihar, Hindistan

Okuyucu Codruta Hocman Hocman itibaren Paorha, Bihar, Hindistan

Codruta Hocman Hocman itibaren Paorha, Bihar, Hindistan

hocmancodruta

Anne Tyler'ın uzun zamandır hiçbir şey okumadım ve yazmasını ne kadar sevdiğimi unutmuştum. Bu nazik, komik bir hikaye ve sonuna gelindiğimde aslında yüksek sesle, "bitti mi?" Dedim. Kısa ama eksiksiz. Baltimore'da (son okumalarımda bir tema, öyle görünüyor), sadece coğrafyası için değil, deneyimlerinin gerçekleri hayatımın gerçeklerinden çıkarılmış olsa da, karakterlerin ortak, tanınabilir duyguları için tanıdıktı. . Bunu bir okuma "projesi" yapmak istemediğinizde, ama zamanınızı boşa harcadığınızı hissettirecek tüyleri okumak istemediğinizde tavsiye ederim.

hocmancodruta

Bu kitabı okuyana kadar köpekler hakkında güçlü hislerim yoktu. Bu mükemmel; ilham ve bilgi dolu. bir kereden fazla okudum ve tekrar okuyacağım. bu kadının ve bu iş kolundaki köpeklerin hikayesi büyüleyici.

hocmancodruta

İyi yazılmış, ancak yolun üçte ikisi, bir angarya haline geliyor. Karakterler kendi hayatlarını yönetmede çok umutsuzlar. Arka arkaya birkaç araba enkazını izlemek gibi.

hocmancodruta

Bekar olmakla ilgili esprili ve eğlenceli bir blog kitabı. Ne yazık ki, bu bana çok mantıklı geldi.

hocmancodruta

Excellent sort-of rewrite of Howards End. Very well written and makes you think and re-think Howards End, Howards End becomes even more compelling after reading this.

hocmancodruta

easy read very quick read.