agummelt

Ashley Gummelt Gummelt itibaren Telšių miesto seniūnija, Litvanya itibaren Telšių miesto seniūnija, Litvanya

Okuyucu Ashley Gummelt Gummelt itibaren Telšių miesto seniūnija, Litvanya

Ashley Gummelt Gummelt itibaren Telšių miesto seniūnija, Litvanya

agummelt

İyi hikaye, ezici son.

agummelt

ciddiye almadı, bu hızlı ve aksiyon dolu olduğu gerçeğini keyif aldım. ipuçları ve böyle olabilir veya anlamak kolay olmayabilir, ama ben dikkat etmedi, ben sadece geçirdim. Eğer süper karmaşık bir şey ve zaman geçirmek için bir şey ararken eğlenceli zamanlar.

agummelt

Ohh, bu kitabı okudum.

agummelt

Alevler İçinde Yutulduğunuzda David Sedaris'in hayatının garip anlarını esprili, anı benzeri makalelerde kataloglamaya devam ediyor. Burada her zamanki günlük yaşam konuları daha var: komşuları (IE yerel çocuk tacizcisi) tanımak, ürpertici boktan çekiciliği, hayatına giren can sıkıcı insanlar, ilişki sorunları (fakir Hugh bunun için geliyor) !), evcil hayvan örümceği ve diğer şeylerin bir püre. Sedaris kişisel sorunları hakkında çok açık. Bazı OKB'leri var ve yaşamak kesinlikle cehennem olsa da, eğlencemiz için komik parçaları çıkarıyor. Yazı benim için bu noktada biraz fazla meta oluyor. Son birkaç yıldır günlük hayatı, kendi şöhreti ve serveti nedeniyle, biz halk için daha az akraba oldu. Böylece onu dünya etrafında uçarken bulur, Paris ve Tokyo'da yaşar vb. Hala esprili olsa da, geçmiş eserleri ile aynı komik kemiğe çarpmaz. Seyahatle ilgili parçaların bölgesel özellikleri birkaç gülüş için iyidir, ancak orta sınıf Amerikan ailesinin onu ve birçok kardeşini yetiştirme hikayelerinden doğal olarak filizlenen aynı evde yetiştirilen guffaws'ı ortaya çıkarmazlar. Yine de, bu birkaç kez keyif aldım ve tekrar ediyorum. Derecelendirme: 3.5 Önerilen: Gözlemsel mizahı tercih eden ve son derece kişisel fıkralarından uzak durmak isteyenler için. (Güven bana, bundan daha kişiselleşiyorlar!)

agummelt

This book is a beautiful and seamless blend of storytelling and argumentation on the topic of political compromise, and in particular what makes a compromise rotten and therefore never justified.

agummelt

Wow. What a crazy roller coaster ride Kirkman & Co. cook up for us on the fourth installment of The Walking Dead. I had to get away from it for a while. Knew that something was going to go down. You can just sense it and it gets you all racked with tension because you know that when things are going well for our main characters, it'll all go to pot soon. Nothing good lasts, I guess. Again, the storytelling is top notch - I like the new villain that's introduced into the story - but I still can't give it 5 stars. The artwork, of course. Some great splash pages, a few nice sequences, but all in all, the faces and poses are still lacking in execution.

agummelt

This book did not really lend itself to the humor genre as I thought it would. It was the somewhat modern telling of Tobias (circa 1930s). It wasn't a bad read... but it wasn't great either.