novenlie

Noven Lie Lie itibaren Büyükgürleğen Köyü, 38700 Büyükgürleğen Köyü/Pınarbaşı/Kayseri, Türkiye itibaren Büyükgürleğen Köyü, 38700 Büyükgürleğen Köyü/Pınarbaşı/Kayseri, Türkiye

Okuyucu Noven Lie Lie itibaren Büyükgürleğen Köyü, 38700 Büyükgürleğen Köyü/Pınarbaşı/Kayseri, Türkiye

Noven Lie Lie itibaren Büyükgürleğen Köyü, 38700 Büyükgürleğen Köyü/Pınarbaşı/Kayseri, Türkiye

novenlie

Bunun birer öykü olan kısa öyküler kitabı olduğunu söyleyebilirim. Zayıf noktalarımın olduğu bir hikaye anlatmanın harika Asya yöntemlerine sahip. Belki de çoğu zaman bir oğlan için karıştığı ve antropomik bir bisikleti olduğu gerçeğiyle birleştiğinde bir öğleden sonra bu kitabı bitirmemi sağladı. Japon anime hayranı iseniz muhtemelen bundan zevk alacaksınız. Bir sonrakini dört gözle bekliyorum.

novenlie

Bunu henüz okumadığıma inanabiliyor musun? Ben de yapamam.

novenlie

Bunu, gelecekteki potansiyel Başkanımız hakkında daha fazla bilgi edinme umuduyla okudum. Bu, onun kim olduğu, onun karşılaştığı ırkçılık ve klişelerle ve onunla mücadele ettiği şeytanlarla savaşmasının nasıl bir hikaye. Çok iyi yazılmış, çok duygusal ve ayrıntılı bir kitaptı, ancak kitabın sonuna henüz taşınmamış ve gerici olmayan bir tavırla geldim. Halkın tüketiminden daha fazla bir günlük ve yazı olmaktan çıktı. Bu süreçten geçtiğine sevindim, özellikle de Başkan olacaksa, ancak edebi bir eser olarak bulamadım.