adcris_02f40b

Cris Gh Gh itibaren Lotus Creek QLD 4705, Avustralya itibaren Lotus Creek QLD 4705, Avustralya

Okuyucu Cris Gh Gh itibaren Lotus Creek QLD 4705, Avustralya

Cris Gh Gh itibaren Lotus Creek QLD 4705, Avustralya

adcris_02f40b

Örümcek Kudüs benim kahramanım. Büyüdüğümde pis asistanlar istiyorum.

adcris_02f40b

Satılık Değil, insan ticareti sorununun 21. yüzyılda olduğu gibi bir enstantanesi sağlar. Kitap, genel bir izleyici için konuyla ilgili bir astar olarak tasarlanmıştır ve bu şekilde yararlıdır. Yazar, insan ticareti (Uganda'daki çocuk askerler, Güneydoğu Asya'daki cinsel kölelik, Hindistan ve Pakistan'daki zorla çalıştırılan işçiler) içindeki belirli sorun alanlarının anlık görüntülerini sunar ve bu zor sorunları, sorunlarla eşit ölçülerde çözmek için çalışan insanları vurgular. Kitap sadece sorunlara odaklansaydı, ezici bir çoğunlukla bunaltıcı olurdu. Bu kitabın aynı zamanda okul çağındaki çocukları içeren bir kitleye yönelik olduğuna inanıyorum. Zor ve korkutucu bir konu (tecavüz ve cinsel deneyimler hakkında ifadeler de dahil olmak üzere, ayrıntılı bir hesap olmasa da) nedeniyle, küçük çocuklar için uygun olmayacaktır. 5. sınıf yeğenim 11 yaşında ve kitabı okudu ve ondan çok şey öğrendi. Ama istisnai (bazı eğitim çevrelerinde söyledikleri gibi "iki kez istisnai") ve eminim bu kitap için yaşa uygun spektrumun genç ucunda. İnsan kaçakçılığını zaten biliyorsanız, bu kitap muhtemelen sizi fazla aydınlatmayacaktır. Ancak, sorunun okunması kolay bir başlangıç kılavuzu arıyorsanız, bu kitap tam size göre.

adcris_02f40b

Brian Leiter, Nietzsche'nin kendini yaratma hesabını, kendi ustalığını azaltarak yanlış anlıyor. Tersine, bu bana doğru olanı yapma fırsatı veriyor. Ve bu da bana, Nietzsche'nin Wander'daki ve gölgesindeki 171 tüm masalın acı tatlı değerlendirmesini hatırlatıyor.

adcris_02f40b

Bu oldukça tuhaf ama ilginç bir bilim kurgu ya da daha çok "endüstriyel fantezi" olarak sınıflandırılabilecek ilginç eski okul shojo manga. İlk cilt hikayeyi hazırlar (yazarın dediği gibi) ve bundan sonra ne olacağını okumak için sabırsızlanıyorum ..

adcris_02f40b

It took me awhile to figure out all the aunts, grandmas, uncles, cousins, etc., but finally just let the story pull me along! Didn't want to put it down!

adcris_02f40b

The memoir goes through little details about her childhood in a Keswick school viewing the world through fundamentalist Christianity. It's okay, a little dry sometimes mostly a retelling without any sort of analysis until the end. Not bad.