michaellatimer

Michael Latimer Latimer itibaren Hendekbaşı Mahallesi, 28800 Görele/Giresun, Türkiye itibaren Hendekbaşı Mahallesi, 28800 Görele/Giresun, Türkiye

Okuyucu Michael Latimer Latimer itibaren Hendekbaşı Mahallesi, 28800 Görele/Giresun, Türkiye

Michael Latimer Latimer itibaren Hendekbaşı Mahallesi, 28800 Görele/Giresun, Türkiye

michaellatimer

Bu kitapta 28 özgürlük ilkesi anlatılmaktadır. Kurucu Babaları, doğal hukuku, dinin Amerika çerçevesindeki rolünü, serbest piyasa ekonomisini, çek ve dengeleri, güçlerin ayrılmasını, Anayasa'yı, borç yükünü, Manifest Destiny'i ve diğer birçok konuyu kapsar. Aslen 1981'de yazılmış olan bu kitap, mevcut siyasi iklim için inanılmaz derecede zamanında. Amerikan tarihiyle ilgili olarak kendinizin veya çocuğunuzun eğitiminden korkuyorsanız, bu kitap boşlukları doldurup gerçek hikayeyi anlatacak. Bu kitap epeyce efsanedir (Benjamin Franklin'in sözde ahlaksızlığı gibi). Bu kitap aynı zamanda mükemmel bir kitap kulübü tartışması için yapar. Yeterince tavsiye edemez.

michaellatimer

Çarşamba günü avlanma sonuçları 1 Nisan 2009'un yanı sıra dükkan sahibi ile de konuşuyor. güzel konuşma .....

michaellatimer

Bu kitap "bırakamıyorum" kategorime giriyor. Kurgu gibi okunan tarih ve insanların JWB'nin hikayesine olduğu kadar aşık olduklarından emin olma konusunda takıntılı bir yazar. Sonunda Swanson ile röportajı okumak için zaman ayırmaya değer ve (bana nerd der) son notlarından bile etkilenmiştim ... bunda yatırım yaptığı binlerce saate hayran olan tarihçi / gazeteci olmalı. kitap.

michaellatimer

orada, sıradan bir kişi için kitapları takip etmek daha kolay ... iç sesin hawkings'in neye benzediğini merak ediyorum?

michaellatimer

Bu kitap çok sevimli ve şirin! sevimsiz bir iyilikle iyi hissettiren bir kitap. Filmi hala görmedim

michaellatimer

Beni zamanda geri aldı .. lovelovelove

michaellatimer

Just picked this up at the library last week. Happened to see it on display and thought I'd bring it home. Yes, it's a graphic novel - like reading a comic book! This is the second graphic novel by this author, who is one of my favorites, Shannon Hale (The Goose Girl). I read her first graphic novel, Rapunzel's Revenge, and found it entertaining. This is the sequel. The main characters being, Rapunzel again, of course, and Jack, as in Jack and the Beanstalk with some fun twists. Quick read, very enjoyable.

michaellatimer

Interesting stories, very emotive but not very practical if one is looking for information.

michaellatimer

Ingenious boook! I cant think of anyone who wasnt fascinated by it. It draws you into the mind of an autistic boy, with a brilliant ending.