iratescu73a5

Irina Ratescu Ratescu itibaren Quesnel, BC V2J 6H4, Kanada itibaren Quesnel, BC V2J 6H4, Kanada

Okuyucu Irina Ratescu Ratescu itibaren Quesnel, BC V2J 6H4, Kanada

Irina Ratescu Ratescu itibaren Quesnel, BC V2J 6H4, Kanada

iratescu73a5

Unutulmaz, kendine özgü ahlak ve yaşam tarzı olan genç bir kadının portresi, bazı erkekler üzerinde harika bir izlenim bırakıyor.

iratescu73a5

ONU SEVDİM! Hemen yeniden okumak istedim, ancak 2 1/2 hafta daha olsa da göndermem gerektiğini biliyordum. Sonsuza dek bunu bekliyorum. Bu kitabın yorumunu Entertainment Weekly'de okudum, burada eleştirmen Katniss, Gale ve Peeta arasındaki kitaptaki "erkek arkadaş sorunları" ndan şikayet ediyordu. http: //www.ew.com/ew/article/0,,20300 ... Ayrıca Peeta ve Gale arasında küçük bir fark olduğunu söylüyor ve bence bu mutlak haşhaş. Sadece bu kitabın tadını çıkarmak istemedi. Peeta çok hassas ve iyi konuşulur, oysa Gale sessiz ve serttir. Sanırım karışıklığı bu kitabı daha da gerçekleştirdi. Kitabı daha zayıf yaptığını söyledi, ama bence onu daha da güçlendirdi. Katniss 17 yaşında ve ailesini ve arkadaşlarını kurtarmak için tüm bu yetişkin kararlarını vermek zorunda. 12 bölgedeki insanlar arasında ve hatta başkentte bir simge haline geldi. Tek istediği, ormanda avlanmaya ve Prim'i ve annesini korumak. Peeta'ya nezaket göstermesi her şeyi değiştirdi. Açlık Oyunları'na karşı isyanı, başkalarının bu spunky genç kızın savaşabilmesi durumunda, o zaman onlar da yapabilir olduğunu farketmesini sağlamıştır. Bu kitapta o kadar yakalandım ki, onu koymak gerçekten zordu. Tamamen acımasız olan Başkan Snow hariç, tüm karakterler bir açıdan veya diğer yönlerde sevimliydi. Acele et Suzanne! Bunun birkaç gün önce çıktığını biliyorum, ama sonuncusu bir veya iki ay içinde yapılabilir, değil mi? Bundan daha önce bahsetmemiş olsaydım, AŞK SEVDİ, bu kitabı SEVDİM ve bir sonraki çıkana kadar bekleyemem.

iratescu73a5

Bu South Seas Adventure serisinde bir ilk. Bu dizi, genç bir genç kız olan Abby Kendall'ın ve ailesinin ve arkadaşlarının 1840'ların sonlarında Güney Denizlerini gezerken maceralarıyla ilgili. 1847'de ve ailesi ailesinin hasta amcasına çiftliğinde yardım etmek için Hawaii'ye taşınacağını duyurduğunda, on üç yaşındaki Abby Kendall harap oldu. Onu ya da arkadaşlarını, özellikle de en iyi arkadaşı Luke'u terk etmek istemiyor. Acımasız teyzesi ile yaşayan bir yetim, Luke ailenin biriydi, ama teyzesi, Kendalls ile Hawaii'ye taşınmasına izin vermeyi reddediyor. Abby, ailesinin Hawaii'ye deniz yolculuğu için bir gemiye biner, Luke'un teyzesinden kaçtığını ve gemiye yerleştirildiğini bilmez. Abby geri dönmek için çok geç olana kadar onu gizli tutmaya kararlıdır. Ama o ve Luke'un korkunç bir fırtınada denize sürüklenmesini ve küçük bir teknede denizde kaybolmasını beklemiyor. Yol boyunca birçok tehlikeyle karşı karşıya oldukları için Abby'nin ailesine geri dönmek için tüm cesaretlerini ve kararlılıklarını alacaklar. South Seas Adventures serisindeki bu ilk kitabı çok sevdim. Eşsiz tarihi ortamdan gerçekten keyif aldım ve Abby harika bir karakterdi. Kitap iyi yazılmış ve heyecan vericiydi ve sırada Abby ve Luke için hangi maceraların olduğunu öğrenmek için dizideki diğer kitapları okumak için sabırsızlanıyorum.

iratescu73a5

İncil'in tarihini anlamak isteyen herkes için önemli bir bilimsel çalışma. Dr. Ehrman, bugün kitaplarımızda eser koleksiyonunun yaratılmasına neyin açık ve net bir şekilde göz attığını belirtiyor. Bu kitapta önemli miktarda uzmanlık ve burs olduğu düşünüldüğünde, Dr. Ehrman'ın takip etmeyi kolay ve eğlenceli hale getiren bir yazma tarzı vardır. Çok şey öğrenmeye hazır olun!

iratescu73a5

Hizmet fikirlerini seviyorum. Ruh dünyasının tanımını seviyorum. Ben - Ben Franklin miydi? Sam - Lamanit Samuel miydi?

iratescu73a5

Kesinlikle ilham verici. Bu şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaplardan biri.

iratescu73a5

Uyanış ve genç yaşama yeni bir bakış. Bir sınıf, haftalık şiir okumalarına başlayarak İngilizce derslerinde bir yıl boyunca bağ kurar. Her karakteri kendi kelimeleriyle keşfedebilir ve hepsinin birbirine nasıl uyduğunu görürsünüz. Duygularınızın veya belirsizliklerinizin herkes gibi normal olduğunu görme şansı verir. Herkes zaman zaman rahatsız olur, ama hepsinin anlatılmayı hak eden bir hikayesi vardır. Bu roman ağır ve güçlü bir mesaj taşıyor. İngilizce sınıfı birinci sınıfında okumanız gerekmektedir. Her şiir ve her hikaye sizinle bağlantı kuracak, bu inanılmaz!

iratescu73a5

I vividly remember reading this book. I was in 8th grade and I read it in Mrs. Zimmerman's class. She was this bizarre ageless woman who wore her jet-black hair in a crusty bee-hive and had gobs of pastel green eye shadow on her eyelids. She also had a rusty voice-like an ex-smoker, and spoke really slowly. She could have been a character in Martian Chronicles. I still kind of wonder if she was human. Anyway, I read this book over and over. There was something so pristine about the world that Bradbury creates, and also incredibly odd and mysterious. As a writer, he kind of reminds me of Edgar Allen Poe. Another thing about Bradbury, I heard him speak once in college and he said that he wrote this book from the UCLA library (he wasn't a student there), he just liked to hide out in the basement. He was super eccentric. I liked him immediately.