damicogs7089

Giovanni D D itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Giovanni D D itibaren Texas

Giovanni D D itibaren Texas

damicogs7089

Bu ilk Çin kitabını gerçekten sevmeme rağmen, çok kötü giden çevirileri beğenmedim. Ancak, konu, Çin'in küfürlü politikası hakkında olduğu için çok zamanında. Konu çok hassas ve duygusaldı. Çeviri dışında iyi gitmesi gereken bir aşk hikayesi. Hak ettiği 4'ü vermek için İngilizce'yi yeniden okudum.

damicogs7089

Kurgu, yaşam yazma, savaş, okuyucunun gerçeği ve inanç kavramlarını kafasını karıştıran ve 'hiçbir şey' hissi uyandırma duygusu uyandıran eserler üzerine meditasyonlar. Kendini yansıtıcı ve yansıtıcı, sağlam nesir ve imge ile. Aptalca sözler yukarıdaki gibidir.

damicogs7089

Orman, zenginlik yaratmanın psikolojik, pratik ve manevi yönleriyle ilgili tavsiyelerde bulunur. Orman'ın özgüvene vurgu yaptığını ve insanları paraya koymalarını seviyorum.

damicogs7089

Bu kitap çok hareketliydi ve bilgi ile gerçek hayat hikayelerinin mükemmel birleşimiydi. Hall'ın merhameti her sayfadan parlıyor ve bu bazen cesur eğilimli vakaları okumayı biraz daha kolay hale getiriyor. Kriz durumlarının ortasında bebeklerin ve ebeveynlerin hesaplarının yanı sıra sağlıkla ilgili bir dizi konuyu "alması" hakkında okumayı sevdim. Şiddetle tavsiye edilir.

damicogs7089

İlk Beşe yeni bir kitap girdi. Kuzey ve Güney benim için biraz zor oldu çünkü kopya üzerinde yazı (baskı) korkunç. Söylemeye gerek yok, onunla b / c öyküsünün öncüsü (bana göre) "Kasaba Faresi, Ülke Faresi", ülkede büyüdüğüm ve şimdi kedilerden kaçtığım bir konu şehir :-). Kuzey (şehir) ana karakterde büyür ve iyi olanı nasıl bulabileceğini ve bulabileceğini görür. Boyunca dokunan aşk hikayesi inanılır. Bu kitabın BBC film versiyonunu görme şansınız varsa, bu inanılmaz bir tamamlayıcıdır. Ana erkek karakter muhteşem bir şekilde oynandı. Sonunda sadece ağlamakla kalmadım, dalmıştım. Bu sık sık YAPILMAZ. Böylece, beş yıldız (ve gözyaşları)

damicogs7089

Bir anne ve büyükannenin bir çocuğa anlattığı büyülü öyküler koleksiyonu ve büyükanne ölürken hatırlıyor. Güney hikayesi bir şairin cümleleriyle en iyi şekilde anlatıyor. "Scarlet pancar gibi beyaz yemek tabağı." "Elma kokusu eski müziğin suşları gibi bizde yükseldi."

damicogs7089

Aptal, iğrenç, devam edebilirim. Bu kitabı okumaya başladıktan kısa bir süre sonra hastalandım ama kitap söz konusu olduğunda, bir kez başladıktan sonra okumayı bitirmeliyim. Ne yazık ki bu kitabı sonuna kadar takip edip okumalıydım.