elliotgreenwood

Elliot Greenwood Greenwood itibaren Cassago Brianza LC, İtalya itibaren Cassago Brianza LC, İtalya

Okuyucu Elliot Greenwood Greenwood itibaren Cassago Brianza LC, İtalya

Elliot Greenwood Greenwood itibaren Cassago Brianza LC, İtalya

elliotgreenwood

Henüz okumadım, ne zaman okuyacağımı bilmiyorum. Ama bana Cormac McCarthy'nin Yolunu hatırlatıyor. "Kıyamet Teması" için iyi.

elliotgreenwood

1. sınıf öğrencim bu kitabı SEVİYOR. Bu kitabı tekrar tekrar okuyor. Bu sevimli bir hikaye ve onu güldürüyor - bu da beni güldürüyor. Bunun için yalnız seviyorum! Seviye 1 ve 2 okuyucu için harika bir kitap. Keyfini çıkarın!

elliotgreenwood

Kimyasal Sevgi Sarayı'na hoş geldiniz. Renkli bir Organik Kimya ders kitabı (evet, orada çok fazla renk var). Muhtemelen şimdiye kadar okuduğum en renkli ders kitabı. Telaşlıydı, iyiydi. Bazı güzel, hafif yatmadan okuma yapar. Ayrıca biraz ağır.

elliotgreenwood

Eğilim, gizemlerin edebiyat gibi hissetmemesini bekler, ancak bu aslında ilginç bir yazı ve karakter gelişimine sahiptir. Tourette'in dikkat çekiciliği yok ve inandırıcı bir doku katıyor. Yüksek sesle ve mükemmel tek gömlekleri kendiniz gibi çıkaracaksınız. NYC'de yaşadıysanız, Gray Papaya'nın sosisli sandviçleri gibi yerin doğruluğunu ve detayını seveceksiniz.

elliotgreenwood

Okuduğunuz genç bir kitap, hala onu sevdim ve tekrar okudum.

elliotgreenwood

Batık bir adam kendini tuhaf yaratıklarla dolu ve sürgün bir doktor tarafından yönetilen bir adada bulur. Wells'in bilim-kurgu yazma yeteneği oldukça şaşırtıcıydı. Gen-ekleme ve genetik manipülasyon hala haberlerde bulunabilir ve bu öyküdeki bazı bilimsel fikirler mümkündür. Bu hikayenin ilginç olan ikinci kısmı hayvanların ve insanların doğasıdır. Wells, kıyafetler ve konuşmanın insanlık için gerekli olan her şey olup olmadığını görüyor (ve hikayenin az gelişmiş bir kısmı, insanların en iyi duruma nasıl geçebileceğidir).