jonathansantana

Jonathan Santana Santana itibaren Skirmett, Henley-on-Thames, Buckinghamshire RG9, İngiltere itibaren Skirmett, Henley-on-Thames, Buckinghamshire RG9, İngiltere

Okuyucu Jonathan Santana Santana itibaren Skirmett, Henley-on-Thames, Buckinghamshire RG9, İngiltere

Jonathan Santana Santana itibaren Skirmett, Henley-on-Thames, Buckinghamshire RG9, İngiltere

jonathansantana

Filmi daha sonra beğenip beğenmeme konusunda karar veremedim. Galiba önce filmi izleyerek onu mahvettim. Filmlerde çok fazla değişiklik yaptıklarından nefret ediyorum.

jonathansantana

Ağır duygu yüzünden tüm dizi dışında favorim. Bitiş benim favorimdi!

jonathansantana

Translating...

jonathansantana

Bu kitabın bazı ilginç bölümleri vardı (özellikle sonraki parçalardan birkaçı), ancak birkaç parçaya göz attığımı itiraf etmeliyim. İlk denemelerinin birçoğu çok endişe verici ve akademik, ve konu daha önce hiç görmediğim bir film olduğunda, canımı sıkmadı (özür dilerim, "Kıyıda").

jonathansantana

Sonunda bitti! Bunu yüksek sesle okuduk, bu yüzden biraz zaman aldı. Hala evo-devo kitabını (En Güzel Sonsuz Formlar) kitabını daha çok seviyorum, ama bu daha çok evrime dair kanıtlara odaklanan benzer konuları kapsar. Carroll, her iki kitabı da evrimi doğru bir şekilde anlamanın neden önemli olduğu üzerine bir tartışma ile sonlandırıyor. İlkbaharda pilot olacağımız evo-devo birimi için her iki kitaptan da birkaç örnek çizdik, bunun nasıl gittiğini görmek için heyecanlıyız.

jonathansantana

Fikri sevdim - dedektifler, alt. tarih, steampunk, Randall Garrett, Peter Wimsey vb. Yazıları çoğunlukla zayıftı. "Çok akıllı" - aptalca bir soru ile gösterilir. Herkes açıkça belirtti. Newbury, yarı ölü olduktan sonra bile şaşırtıcılık gösterileri yapmaya devam etti. Öylesine uygun ki, herkes veba azdı. Veba olayında henüz bir karar yok. Ending de "SURPRISE" y oldu. Gerçek gerginlik yok. Romantizmin güzel dokunuşları. (daha sonra gelecek gerçek inceleme)

jonathansantana

Bu kitap, uzun zamandır okuduğum en etkili kitaplardan biriydi. Kitabın içindeki bir haberi içeren bir e-posta aldıktan sonra satın aldım ve bütün akşamı onu okuyamadı. Kitabın adı Blink, yazarın sunduğu teorinin arkasındaki bütün fikri açıklayan açıklayıcı bir kelimedir; Bu, ani düşünme, aynı zamanda bireylerin belirli yaşam koşullarında ikinci tahmin yapma eğiliminde olduğu içgüdüsel düşüncelerimize ve hislerimize güveniyor. Birlikte çalıştığım hastalarla, içgüdüsel kararlarında, olumsuz maddelerin tekrarı ya da kullanılıp kullanılmayacağı gibi birçok yanlış anlaşılma var. Yaşamlarındaki kararları ve seçimleri yeniden belirlerken kendileri için düşünmeye çalışan hastalarımla çalışmaya başladım ve bu kitap bana bu konuda yardımcı oldu! Bu kitabı tamamen öneriyorum ve hatta okumak isteyen herkes için kopya satın almaya bile hevesliyim. Şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaplardan biri!

jonathansantana

Okuduğum bir Trixie! .... Ve şimdi var. Hudson'da bir köpekbalığı mı? Trixie açıkça bir bilim öğrencisi değildi. Mayıs 2011'i yeniden okuyun. Şubat 2013'ü yeniden okuyun.

jonathansantana

Üzgün ama güzel.

jonathansantana

Yazarın yazma tarzını gerçekten beğendim, hikayeyi hem canlı hem de inandırıcı, iyi yazılmış ve harika detaylarla anlattı. Ben Hıristiyan değilim, Christina benimle sopa. İnanç, en azından beklediğimizde oynamak için ortaya çıkar, çevremizdekilerden ne kadar öğrenebileceğimiz şaşırtıcıdır. Zorlandığımızda kendimizi şaşırtabilir ve en az beklediğimiz yerlerde cevaplar bulabiliriz. Bu kitap kesinlikle kendi benliği ve yollarını düşünmeye, merak etmeye ve düşünmeye ilham verir. Bu bir preachy türü kitap değil, "dişli çalkalama" ile herkesi terk edecek harika, daha hafif yürekli bir hikaye. Hristiyan olmasanız bile bu kitapta hala çok şey var. Düşündüren herhangi bir kitap benim için iyi bir kitap! Bu kitabı iyi bir hikayeden, gerçekçi karakterlerden zevk alan, biraz ilham ve biraz umut isteyen herkese tavsiye ederim!

jonathansantana

Bu bir kitaptı. 16. yüzyıl Avrupa'sının çok fazla tanımı, çok fazla rastgele karakter, etrafta dolaşan çok fazla, sonu kafa karıştırıcıydı. Gerçekten Emily'nin başına gelenleri açıklayan bir bölümü özlediğimi sanıyordum