tarekkabba0a1b

Tarek Kabbani Kabbani itibaren Tiniourkane, Fas itibaren Tiniourkane, Fas

Okuyucu Tarek Kabbani Kabbani itibaren Tiniourkane, Fas

Tarek Kabbani Kabbani itibaren Tiniourkane, Fas

tarekkabba0a1b

Bu kitabı çok sevdim, sanırım Rob ve ben aynı yaştayız ve bu bir hatıra şeridi ve 1980'lerde bir gezi oldu!

tarekkabba0a1b

İyi, ama öğrencilerimin gerçekten elde edeceğini sanmıyorum.

tarekkabba0a1b

Bu okumak için iyi bir kitap. Ağlayan bir bez için zamanlar ve gülmek için zamanlar var. Birkaç öyküden öğrenilecek şeyler var. Yürekten kadınların bu kitabı ya da benzer bir kitabı okuması gerektiğini yürekten öneririm. Bu bana Rehberlik adanmışlık ve Soul kitaplar için Tavuk Çorbası hatırlatıyor .... Keyfini çıkarın.

tarekkabba0a1b

Yerel kütüphane haber mektubumda bir eklenti görene kadar bu kitap hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Chad Lewis doğaüstü ile olan deneyimlerinden bahsediyordu. Bir kopya aldım ve yazarla görüşmeye gittim. Kitabın imzasını aldım ve okumaya başlamak için iyiydim. Bu kitap, benden caddede olabileceğini bilerek ürkütmenin harika bir yoludur. Onun bilinmeyen bir rehber. Her hikaye kolay parçalara bölünür. Konumun adresi, tarih ve soruşturma. Bazı hikayeler daha önce duymuştum ama bazıları yeni ve korkutucu. Hızlı okumak ama can sıkıcı hissediyorum ve kendi bazı ruhları kontrol etmek istediğinizde referans için iyi bir kitap.

tarekkabba0a1b

Yazar bilmediğim bir dünyaya ışık tutuyor. Bir dereceye kadar edebi dünyayla, üniversite hayatıyla bağlantı kurabilirim. Ancak, en azından bugün orta Amerika'da yaşadığım yerde, savaşın parçalandığı bir ülkede yasaklanmış bir kitap kulübüne, bir kitap kulübüne katılmak gibi basit bir şey yapmak için gereken cesarete hayret ediyorum. Meşaleyi bizden önce taşıyanlara ve bugün taşıyanlara şapka çıkarıyor.

tarekkabba0a1b

Bazı gerçekten komik çizgiler. Büyüleyici.

tarekkabba0a1b

With this novel you get two stories for the price of one. First there is the story of Nagash's descent into entanglement with dark sorcery and his rise to rulership of the kingdom of Khemri. Then there is the story of a war between Nagash as king of Khemri and several of his rival kings. Unfortunately these two stories are intertwined in such a way that it can be confusing, especially since many characters are involved in both storylines, you have to keep careful track of which storyline is being advanced in any given chapter. Lee has, however, done an excellent job with the entire novel. His portrayal of the most famous Necromancer in the Warhammer world is suitably chilling, especially since it is clear right from the start that Nagash is cold, calculating and completely ruthless right from the start. Like almost all Warhammer novels, the book is action-heavy, and the battle sequences are very realistic, with all the gory details left in. However this does not get in the way of some very rich characterisation. Of course Lee ensures that Nagash's character is well illustrated, but he also handles many of the other characters well, giving enough detail to flesh them out into 'real' people (as opposed to paper thin archetype characters) without expending inordinate time on useless details. Also Lee does well at conveying a surprising amount of detail about the generalities of Nehekheran society in comparatively short space (although anyone with even a passing familiarity with Egyptology will recognise that a lot of the names, social structures and other background details have been shamelessly stolen from historical Egypt). All in all an excellent addition to what is rapidly becoming one of the better series to emerge from the Games Workshop franchise.