jakekwasch

Jake Kwaschnefski Kwaschnefski itibaren Pustoshka, Tverskaya oblast', Rusya, 172232 itibaren Pustoshka, Tverskaya oblast', Rusya, 172232

Okuyucu Jake Kwaschnefski Kwaschnefski itibaren Pustoshka, Tverskaya oblast', Rusya, 172232

Jake Kwaschnefski Kwaschnefski itibaren Pustoshka, Tverskaya oblast', Rusya, 172232

jakekwasch

Bu serideki her kitabı okudum. Bunu bir süredir Kindle'ımda geçirdim ve okumaya başlamamıştım, ancak devam edip bu diziyi tamamlayacağımı düşündüm. Charlotte Silver’ın ailesi ünlü hayalet avcılarıdır. Bu sefer etrafta yanlış ruhla karıştı. Charlotte’un annesi hastanede, zar zor canlı iken, Charlotte kendini bir arada tutmak için elinden geleni yapıyor. Fakat karanlık, gölgeli bir rakam onu takip etmeyi bırakmayacaksa, Charlotte akrabalarına daha fazla zarar vermeden ondan kurtulmanın bir yolunu bulmak zorundadır. Genel olarak, hayaletlerden, gizemden ve paranormal araştırmacılardan hoşlanıyorsanız, bu kitabı ve serinin geri kalanını almanızı öneririm.

jakekwasch

Bu benim için yeni bir yazar ve bu iki kitabı çok beğendim. Çok iyi bir yazar, ancak yazdıklarından daha iyi olabilir.

jakekwasch

Eğlenceli ve sürükleyici, iyi geliştirilmiş bir hikaye çizgisi ve arsa katlamaları ile okuyun.

jakekwasch

"Annemin anılarım azdı. Temelde, onu sadece babamın küçük bir kutuda sakladığı fotoğraflardan tanıyordum." --------------------------- Okuyucu bu kelimelerle Kata ve Isti'nin trajik hikayesini araştırıyor. Anneden ayrıldıktan sonra, çocuklar baba ile birlikte ülke çapında hareket eder ve akrabalarıyla yaşarlar. Asla okula gitmezler ve aslında sadece baba tarafından tolere edilirler. Hayattaki yerinizi bulma şansınız asla olmaz. Ve yine de en iyisini yapıyorlar ve bazı şeyleri deneyimliyor ve keşfediyorlar. Hikaye kızı Kata'nın perspektifinden anlatılıyor. 1950'lerde Macaristan'da gerçekleşen çok üzücü ve hareketli bir hikaye. Yazar, okuyucuyu bu dünyaya çekmede çok başarılı. Bu kitap, şimdiye kadar okuduğum kitaptan olumlu bir şekilde çok farklı. Ve bu sadece varolmayan mutlu sondan dolayı değil. Bu nedenle, bu kitabı benden beş yıldızın hepsine veriyorum.

jakekwasch

Mısır'da savaş, sıkıntı ve sevgi dolu güzel bir hikaye. Bu kitabı çok seviyorum ve Smith benim farvorit yetiştiricilerimden biri.

jakekwasch

Scalzi'nin bu novelada çok orijinal bir fikri var. Bilim tarafından işletilmek yerine, bu evrendeki uzay gemileri ve teknoloji inançla yönetilir. Mevcut alanınızın 3-B haritasını görmeniz gerekiyor, köprü ekibinden bazıları dua ediyor ve harita beliriyor. Hikaye tuhaftı, Scalzi'nin yazdığı diğer şeylerden farklıydı. Bu hikayede onun tipik mizahı yok. Aslında, karanlık ve oldukça sert bitiyor. Bu hikaye Old Mans War evreninde yer almıyor.

jakekwasch

Şaşırtıcı derecede iyi olan "Bir Skandal Üzerine Notlar" kadar etkileyici değil. Yazarın az gelişmiş ve bazıları tek boyutlu karakterlerle yeterince ilerlemediğini hissettim. Ama bir zamanlar inandıkları her şeyden şüphe edecek kadar uzun yaşayan sosyalistlerin akrobik tonunu ve ironisini kazdım.

jakekwasch

If you haven't read this book before stop what you're doing and go read it. Everything you need to know about being happy, well it's pretty much covered in this lovely book. It never fails to move me or put a smile on my face.