alanvieira

Alan Vieira Vieira itibaren ربال، Pakistan itibaren ربال، Pakistan

Okuyucu Alan Vieira Vieira itibaren ربال، Pakistan

Alan Vieira Vieira itibaren ربال، Pakistan

alanvieira

1998 sonrası C ++ ile hızlanmanın harika yolu

alanvieira

Medya destekli siyasi sirklerin ardındaki dünyaya ilginç bir bakış açısı.

alanvieira

Bundan nefret etmeye gerçekten hazırdım - yumuşak odak orta menopoz kapağı bu konuda bir korku hissi yarattı. Ancak Toskana hakkında yazarken, dünyanın tuzları olan ve kirpi ile tam bir uyum içinde yaşayan köylülerin yaşadığı, Toskana'nın mükemmelliği hakkında mükemmel duygusallık konusunda her türlü duygusal saçmalıktan geçmek zorunda kaldım. . WA İtalyan bir kadının hayatını ve onun tariflerini, İtalya'nın güneyindeki küçük kayalık bir yer olan bir kaydını tutan La Rocca adlı harika bir yemek kitabını bu kitabı okurken düşünmeye devam ettim. Her şey orada büyümek ve çobanlaşmak çok daha zor - bu Toskanalar yetecek kadar toprağa sahipler. Yani, Mate ve muhteşem ressam karısı, İtalya'da yaşamaya çalışarak HER ŞEY RİSKİ - 4 haftalık bir tatilden sonra dilsiz ve sınırlı bir bütçesiz bir hevesle daldı (bu sadece bir süre önce mümkündü). Lütfen. Keşke çoğu insan böyle zor seçimler yapabilseydi. Humbug kenara - çok fazla ihanet olmadan ilgi çekici bir şekilde yazılmış. Özellikle, tarlada çalışan çiftlik manzaralarının temeli görüntüleri ve yılı işaret eden çalkalama döngüsü ve bu konuda çok Batali olmadan yemekle ilgili harika zevkler. Candace’tan hep onun ne kadar aç olduğunu ve post-prandiyal eldiveni söylemekten bıktım. İncelemeyi kazıyın. Bu Macar'ı öldürmek ve onun güzel çiftliğini almak istiyorum.

alanvieira

Albright'ın içgörülerinden ve çoğunlukla tarafsız düşüncelerinden gerçekten zevk aldım. Bu kitaptan çok şey öğrendim ve şimdi onun hatırasını okumak istiyorum.

alanvieira

Temelde yeni bir rol yapma oyunu olduğu düşünüldüğünde oldukça iyi. Kostick, gerginliği korumayı, küfür etmeden oyun içi eylem hakkında iyi açıklamalar yapmayı ve aynı zamanda sınıf sorunlarını ele almayı başarıyor. Gerçi video oyunları oynamayanlar için tavsiye etmem. Bu bir üçlemenin ilki ve ben bir sonraki taksimi okuyacağım.

alanvieira

Bunu, yayınlanmadan önce Carnegie ödülü için okudum. Başından beri sevdim ve hala seviyorum. Eşsiz ve ilgi çekici bir hikaye, sevimli karakterler ve tarih açısından zengin. Ben aşağı koyamadım (herhangi bir zaman okudum)!

alanvieira

Bu Amerika'nın En Çok Arananlarında görülüyordu. Oldukça okunmuş ve inanılmaz bazı insanlarımız nasıl 'insanlık dışı' olabilir.

alanvieira

Bu kitap, yeni ay ve alacakaranlığın bir araya getirilmesinden daha iyiydi. bu kitapta çok fazla kavga ve eylem vardı. i HERKESE bu kitabı tavsiye !!!!!!!!!!!!!!! 1

alanvieira

So far, excellant.

alanvieira

T'was weird