jfain001193a0

James itibaren Judea and Samaria itibaren Judea and Samaria

Okuyucu James itibaren Judea and Samaria

James itibaren Judea and Samaria

jfain001193a0

OMG, bayıldım. Yazar, bir annelik çocuğu olarak yaşadığım deneyimi ve geceleri bir kardeşlikle güven hissetmek ve hayvanlardan karşılık alan aşkı bulmak için sarılmanın nasıl bir şey olduğunu tamamen anladı. Ne dokunaklı bir hikaye!

jfain001193a0

Bütün bu yaygara hakkında ne olduğundan emin değilim. Çok fazla ödül kazandı ancak birisi nedenini söyleyebilir. Tamam bir okundu ama her şey bittiğinde WOW gitmedim. Ne kaçırdım?

jfain001193a0

Bunu okumaya yeni başladım ve şimdiden kanım kaynıyor. Reçeteyle satılan ilaçların kullanımı söz konusu olduğunda, hepimizin hatıraları. Yazara göre "Amerikalılar 2004'te reçeteli ilaçlar için benzin veya fast-fooddan daha fazla harcadı." İlaç şirketleri, daha yüksek fiyatlı ancak genellikle yeniden paketlenmiş ilaçlarını satmak için hastalıklar yaratırlar, doktorlar ilaç temsilcileri tarafından kazanılır ve dinlenir ve bu ülkedeki insanların neredeyse% 65'ini reçeteli ilaçları alırız. Tansiyonumun yükseldiğini hissedebiliyorum .... belki bunun için bir hap bulabilirim.

jfain001193a0

benim için bu kadar yabancı bir yere koydum, özünde, bunu romantik bir dostluk hikayesi ve birbirimizi nasıl gerçekten seveceğimi buldum. eminim ve her zaman yazarın bakış açısına ve belki de "çok fazla" drama ile aynı fikirde olmayabilirsiniz ama ağlayacak ve sadece okumaktan zevk alacaksınız.

jfain001193a0

Dünya için mükemmel bir rehber ve hatta ABD'nin canlandırıcı, vahşice dürüst bir tasviri, bu kitap sadece bir sayfadan diğerine ilgi duymakla kalmaz, aynı zamanda nadir bir şey sunar: Aslında kullanabileceğiniz bilgiler. Bu adamlar Rambo değil ve sıcakkanlı heyecan arayanları Rambo olmaya çalışmanın belirsiz bir şart altında öldürüleceğini uyardı. İslami bölgelerin geleneklerine ilişkin bilgiler de dahil olmak üzere, muhtemelen kıçımı Kuveyt'te kurtardı. Bu, orduda okuma gerektirmelidir. Yurtdışı brifingleri rekabet edemez. Bu kitap başka bir amaca hizmet ediyor. Yazar, evinizden çıkmanın ve bir şey, her şey yapmanın iyi olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor. İstatistiksel olarak, size dünyadaki en tehlikeli yerin kendi eviniz olduğunu gösteriyor. Bilgi ve adrenalin bağımlıları, aktivistler, askeri personel, ortalama joe ve tuvaleti kullanırken okumak için yeni ve ilginç bir şey tutmak isteyen herkes bu kitabı almalıdır. Aslında Kızıl Haç'tan Fransız Foriegn Lejyonuna kadar hayal edebileceğiniz herhangi bir gruba nasıl dahil olacağınız hakkında bilgi var. Zevk almak! (evet, biraz eskimiş ... ve yeni, güncellenmiş sürümleri takip etmediklerinden kesinlikle hayal kırıklığına uğradım)