duploer1b15

Kyungmin Lee Lee itibaren Krobielewo, Polonya itibaren Krobielewo, Polonya

Okuyucu Kyungmin Lee Lee itibaren Krobielewo, Polonya

Kyungmin Lee Lee itibaren Krobielewo, Polonya

duploer1b15

Bu şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaplardan biri!

duploer1b15

bir hayal kırıklığı.

duploer1b15

Dağla ilgili büyük bir manevi alegori, tam ve eksiksiz olmak için tırmanmamız gerekiyor.

duploer1b15

SADECE ÇOK ÇOK ALDI

duploer1b15

Fena değil ... sevimli anlatıcı, ama seks sahnelerinin biraz fazla olduğunu hissettim. Bu kitabı birinci sınıf öğrencilerim için sipariş ettim, ama onlar için biraz olgun olduğunu hissediyorum. Gerçi benim gençler ve yaşlılar için tavsiye ederim. Zeki ama tamamen motive olmayan bir çocuk hakkında iyi bir hikaye, bu yüzden danışmanını mezun etmek için herhangi bir konuda 100 sayfalık bir kitap yazarsa, ona İngilizce olarak kredi vereceğini ve böylece mezun olabileceğini söyler. Hikaye daha sonra geçmişi hakkında yazdığı anıdan ve os'un nasıl vidalandığına ve şimdi hayatı hakkında gergin bölümler sunduğuna doğru hareket ediyor. Ailesiyle olan ilişkisinin gerçekçi doğasını seviyorum (Baba ünlü bir astronot ve Anne inandığı kadar mükemmel değil ...).

duploer1b15

komik, saçma, gülünç, komik

duploer1b15

Riveting from start to finish, and some just plain beautiful writing. The characters are as clearly drawn as they are compelling. Emily's motivations were the primary challenge for me; not implausible, just frustratingly unclear (less so by the end; no spoilers). But that's a minor issue in such a well-written book.

duploer1b15

when is dutch 3 coming out??

duploer1b15

I've read this I think three times now. This book is completely and utterly amazing. I need to read more Faulkner and am ashamed that I haven't. Anyone recommend what I should go for next?